کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی در پروژه ها از جمله پروژهای ساختمانی ، تاسیساتی و غیره … استفاده میشود. این نوع کانکس ها در ابعاد مختلفی قابل اجرا میباشد و لازم به ذکر است که این نوع کانکس ها قابلیت چند چشمه شدن هم دارند . از انواع کانکس سرویس بهداشتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه مناسب ترین محصول برای سرویس بهداشتی ثابت می باشد که از نظر زیست محیطی خیلی مهم می باشد .
این نوع کانکس از بهترین مواد مصرفی ساخته شده و در بسیاری از موارد طبق سلیقه ی مشتری ساخته می شود .
کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه با متریال های متفاوت تولید می شود . از جمله این متریال ها میتوان به : کانکس سرویس بهداشتی گالوانیزه ، کانکس سرویس بهداشتی پانلی و کانکس سرویس بهداشتی فایبرگلاس اشاره کرد .

کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

دو چشمه با یک درب و داخل راهرو با دو سرویس یا با یک سرویس و یک حمام مجزا و مستقل یا سه چشمه و یا چندین چشمه با درب های جداگانه و همچنین میتوان یک درب وروردی اصلی با یک راهرو با چندین درب جداگانه داشت و این امر فقط طبق درخواست مشتری محترم میباشد. کانکس های سرویس بهداشتی دو چشمه گاهی به صورتی ساخته می شوند که هم دارای راهرو بوده و هم گاهی مانند سرویس بهداشتی یک چشمه بدون راهرو می باشند.

در هر لحظه از روز درصورتی که نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی کانکس کهن را داشتید می توانید با واحد فروش به شماره تماس : 02122466030 و یا شماره همراه مدیر فروش 09121386030 تماس حاصل نمایید . تیم طراحی ، تولید و اجرا و فروش شرکت کانکس کهن در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

  شرکت کانکس کهن با بیش از بیست سال تجربه و با استفاده از نیرویی مجرب و متخصص و امکانات و تجهیزات مدرن اقدام به ساخت و تولید انواع کانکس و کانتینر و فروش آن ها می نماید.
  این شرکت خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده و همواره جلب رضایت مشتریان را در راس امور خود قرار داده است.

  تلفن های تماس :

  09121386030
  021-22466030

  سبد خرید