شاسی کانکس

شاسی کانکس  :

در ساخت کانکس  ایجاد شاسی و اسکلت کانکس از ابتدایی ترین مراحل کار می باشد .  شاسی سازی کانکس کشیدن تیرآهن های فولادی ریلی مانند زیر کانکس است .  که به دو صورت موازی و دورکلاف می باشد که این کار موجب قابلیت جا به جایی کانکس می شود . کانکس کهن ایجاد اسکلت کانکس امری بسیار مهم است که باید با دقت زیادی انجام شود همینطور شاسی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد . کانکس کهن ( استفاده از تیرآهن نمره 14 ، 16 و 18 و 20  تولید بهترین کارخانه ایران یعنی ذوب اصفهان که نمره تیرآهن بستگی به ابعاد طول کانکس نیز دارد , استاندارد  می باشد) و سپس بعد از جوشکاری شاسی تیرآهن  ضد زنگ پاشیده میشود و سپس شاسی اماده برای نصب دیوارها و سپس تراز شاسی و جوش ممتد با الکترود نمره 3 به صورت کامل ونصب سقف توسط جرثقیل سقفی انجام می گردد در ضمن تمام مراحل فوق با تایید مسئول کنترول کیفیت پیش می رود  . منبع KOHANCONEX.CO

مشتریان گرامی اگرسوالی در مورد ساخت شاسی کانکس داشتید می توان در ساعت کاری به تلفن کانکس کهن تماس بگیرید و در ساعت غیر کاری می توان با تلفن همراه شرکت تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت کانکس کهن تماس حاصل فرمایید .

تلفن تماس :   22466030       –    09121386030

ویا برای دیدن نمونه های کانکس های شرکت کانکس کهن به ما در کانال تلگرام و اینستا گرام ملحق شوید .

لینک تلگرام :

https://t.me/kohan_conex

لینک اینستاگرام :

https://instagram.com/_u/kohanconex

  شرکت کانکس کهن با بیش از بیست سال تجربه و با استفاده از نیرویی مجرب و متخصص و امکانات و تجهیزات مدرن اقدام به ساخت و تولید انواع کانکس و کانتینر و فروش آن ها می نماید.
  این شرکت خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده و همواره جلب رضایت مشتریان را در راس امور خود قرار داده است.

  تلفن های تماس :

  09121386030
  021-22466030

  سبد خرید