قیمت کانکس  

قیمت کانکس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت کانکس اشاره کرده ایم : 

شرایط اقتصادی : 

هنگامی که نواسانات قیمت در بازار وجود نداشته باشد ، قیمت انواع کانکس ثابت می باشد و در غیر این صورت با نوسانات بالا و پایین رفتن قیمت ها مواجه خواهیم بود . بنابراین از شما مشتری گرامی خواهشمندیم زمان مناسب را جهت خرید کانکس در نظر داشته باشید و همواره با کارشناسان فروش کانکس در شرکت کانکس کهن در ارتباط باشید تا از قیمت انواع مختلف کانکس خبردار شوید : 

شماره دفتر مرکزی : 02122466030 

شماره همراه مدیر فروش : 09121386030 

نوع متریال و جنس مصرفی در تولید کانکس :

اجناس و ترکیباتی که در ساخت کانکس بکار میرود از انواع مختلف بوده . در صورتی که از اجناس مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شده باشد قیمت کانکس بالاتر از هنگامی می باشد که از اجناس با کیفیت پایین تر استفاده شده است . 

کانکس فروشگاهی

نوع سفارش و درخواست مشتری محترم  :

هنگامی که مشتری گرامی درخواست خرید کانکس را دارد ، قیمت کانکس مورد نظر به درخواست مشتری بستگی دارد . به عواملی نظیر : اندازه کانکس ، نوع مواد مصرفی در آن ، نوع کانکس مورد نظر ، سفارشی بودن و یا انتخاب محصولات آماده و … 

در این هنگام با توجه به شرایطی که گفته شد ، برآورد هزینه شده و به مشتری مورد نظر اطلاع داده می شود . 

لیست قیمت محصولات کانکس کهن  :

در واقع میتوان گفت بهترین روش برای اطلاع از قیمت انواع کانکس ، تماس با کارشناسان ما در کانکس کهن می باشد . شما به راحتی هرچه تمام تر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با گفتن ابعاد ، امکانات و مشخصات کانکس مورد نظرتون در کمترین زمان ممکن قیمت کانکس شما محاسبه شود و همراه مشخصات فنی و دیگر موارد خدمت شما ارائه شود . در این مورد شما با یک تیر دو نشان خواهید زد . هم می توانید با مشخصات مختلف کانکس ها آشنا شوید و هم می توانید قیمت هرکدام از آن ها را به صورد دقیق متوجه شوید تا با اطلاعات بیشتر نسبت به قبل خرید به صرفه تر ، با هزینه ی کمتر و بهتری داشته باشید . همکاران ما در قیمت فروش کانکس همه روزه در ساعات اداری به صورت رایگان اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار خواهند داد تا بهترین انتخاب را برای خرید کانکس داشته باشید . حتی در مواردی که با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما نیاز به جلسه حضوری باشد ، کارشناسان فروش کانکس کهن در محل مورد توافق آماده می شوند و مشاوره ی برآورد هزینه ها ، لیست مشخصات فنی و مصالحی که می بایست استفاده شوند را به طور کامل و رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد . 

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس  و یا فروش کانکس  و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر  خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تماس ها با ما در ارتباط باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت کانکس کهن تماس حاصل فرمایید .

تلفن تماس : 02122466030  –  09121386030 

و یا برای دیدن نمونه های کانکس های شرکت کانکس کهن به ما در کانال تلگرام و اینستا گرام ملحق شوید .

لینک تلگرام :

https://t.me/kohan_conex

لینک اینستاگرام :

https://instagram.com/_u/kohanconex

  شرکت کانکس کهن با بیش از بیست سال تجربه و با استفاده از نیرویی مجرب و متخصص و امکانات و تجهیزات مدرن اقدام به ساخت و تولید انواع کانکس و کانتینر و فروش آن ها می نماید.
  این شرکت خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده و همواره جلب رضایت مشتریان را در راس امور خود قرار داده است.

  تلفن های تماس :

  09121386030
  021-22466030

  سبد خرید