کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دسته دوم :

گروه صنعتی  کانکس کهن جهت رضایت مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است که شرکت ها و یا مشتریان محترمی که  کانکس و یا  کانتینر ها را خریداری نموده و پروژه به اتمام رسیده است و یا دیگر نیازی به آن ندارند با توجه به درخواستشان این شرکت ،  کانکس و  کانتینر دست دوم را خریداری می نماید .

در بعضی مواقع نیز برخی افراد و یا شرکت ها برای مدتی کوتاه و به طور موقت به کانکس نیاز دارند . پیشنهاد شرکت کانکس کهن به این عزیزان استفاده از کانکس دست دوم می باشد که هم مبلغ کمتری پرداخت نمایند و سپس بعد از استفاده با ضرر کمتری بتوان دستگاه را بفروشند .

در بعضی از مواقع نیز کمبود بودجه کافی برای برخی از افراد و شرکت ها باعث می شود که به کانکس دست دوم نیاز شود . در هر صورت یکی از خدمات شرکت کانکس کهن در این زمینه می باشد و ما به تامین کانکس دست دوم برای مشتریان محترم و یا خرید کانکس دست دوم از آنها می باشد .

کانکس کهن با توجه به درخواست مشتری در رابطه با خرید کانکس دست دوم ، کارشناسان خود را برای ارزیابی وضعیت سلامت کانکس با توجه به موقیعت مکانی ( که در کدام استان ) میباشد به محل مورد نظر ارسال می کند .  برآورد قیمت کانکس دست دوم بر اساس میزان سلامت نمای ظاهری ، نماس داخلی ، درصد تعمیرات و بازسازی  ، میزان و یا وجود پوسیدگی و یا آسیب دیدگی های احتمالی است . پس از اعلام قیمت مبلغ به صورت نقد پرداخت می شود و بعد از آن نیز عیوب کانکس دست دوم خریداری شده را بطور کامل رفع می نماییم و بدون نقض با قیمت مناسب به خریداران کانکس دست دوم ارائه می کنیم .توجه داشته باشید با این وجود شما می توانید با پرداخت هزینه ی کمتر نسبت به کانکس نو ، محصول بی نقضی را تجویل بگیرید .

کانکس دست دوم

در ضمن کانکس های ساخت و تولید این شرکت در الویت خرید قرار دارد .

این نکته قابل ذکر است که در صورت نیاز کانکس به تعمیرات و بازسازی ، کانکس دست دوم تعمیر و بازسازی شده و بعد از برطرف کردن ایرادات و معایب و رنگ مناسب به خریداران کانکس فروخته خواهد شد همراه ضمانت نامه .

در صورتی که فاصله مسافتی شما با ما زیاد باشد و امکان بازدید حضوری مهیا نباشد ، جهت فروش کانکس کهن یا کانتینر دسته دوم شما می توانید پس از تهیه عکس از نمای داخلی و خارجی کانکس آن را برای ما از طریق ایمیل و یا تلگرام ارسال کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت کانکس کهن تماس حاصل فرمایید .

تلفن تماس :   02122466030  –  09121386030 

و یا برای دیدن نمونه های کانکس های دسته دوم شرکت کانکس کهن به ما در کانال تلگرام و اینستا گرام ملحق شوید .

لینک تلگرام :

https://t.me/kohan_conex

لینک اینستاگرام :

https://instagram.com/_u/kohanconex

کانکس دست دوم

 

  شرکت کانکس کهن با بیش از بیست سال تجربه و با استفاده از نیرویی مجرب و متخصص و امکانات و تجهیزات مدرن اقدام به ساخت و تولید انواع کانکس و کانتینر و فروش آن ها می نماید.
  این شرکت خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده و همواره جلب رضایت مشتریان را در راس امور خود قرار داده است.

  تلفن های تماس :

  09121386030
  021-22466030

  سبد خرید