کانکس مدیریتی یکی از انواع کانکس دکوراتیو و شاخص از دیدگاه دقت در طراحی ، کیفیت تولید و امکانات رفاهی است.

از مهمترین ویژگی های آن امکان تعبیه امکانات رفاهی ویژه از جمله سیستم سرمایشی و گرمایشی در کانکس است.

کیفیت بالای این محصولات و همچنین عایق بندی ویژه، آنها را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است .

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی و کاربرد های آن :


این نوع کانکس ها مانند یک کارگاه متحرک می باشد که امکان استــقــرار مهندسـان ، تـکنسـیـن هــا و کــارگران ، در محـل پـروژه هـای عمــرانـی ، سـاخـتـمـانـی ، نـفـتـی و مـحـیــط های کـاری را فراهم میکند .در ضمن به عنوان دفتر هم از این نوع کانکس می توان استفاده نمود و اتاق های مدیریتی کانکس مدیریتی را می توان بسیار جذاب طراحی کرد.

کانکس کهن مفتخر است سال ها تجربه در طراحی و ساخت انواع کانکس را در اختیار شما بگذارد.

___________________________________________________________________________________________________________________

کانکس مدیریتی اداری :

کانکس مدیریتی اداری جهت استفاده و اسکان پرسنل اداری و مهندسی مورد بهره برداری قرار گرفته و با پوشش های مناسبی از جمله P.V.C طرح چوب مورد تقاضا بوده که بسیار زیبا و قابل شستشو می باشند.

کانکس مدیریتی اداری دارای فضایی مناسب جهت اسکان پرسنل اداری شرکت بوده و از مصالح مرغوب تری نسبت به کانکس کارگری استفاده می شود.

کانکس های اداری را میتوان بصورت کمپ های اداری ، کمپ های کارگاهی و کمپ های مسکونی هم طراحی و تولید کرد .

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی و نوع ساخت آن :

کانکس مدیریتی و انواع آن در پروژههای بزرگ که نیازمند به استقرار ثابت کارشناسان و مهندسان است ، بهترین پیشنهاد برای صرفه جویی در زمان و هزینه است .

در این نوع کانکس باید در نظر داشت به دلیل مدیریتی بودن آن از دیگر کانکس ها دارای تمایز باشد و در ساخت این نوع کانکس باید از بهترین متریال استفاده شود ، حتی با توجه به سفارش این نوع کانکس میتوان سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و .... را در آن تعبیه کرد.


کهن کانکس با داشتن سابقه ی بالا و اجرای عالی و کیفیت رضایت بخش در ساخت انواع کانکس و کانکس های دفتری و مدیریتی در خدمت شما عزیزان می باشد . با ما تماس بگیرید و از مشاوره بهره مند شوید .