کانکس اتاق و خانه پیش ساخته 2طبقه

کانکس پیش ساخته با فضای بزرگ جزو کانکس های پیش ساخته برای واحدهای مسکونی، خوابگاه دانشجوئی، خوابگاه مهندسی و کارگری، رستوران و آشپزخانه، کلاس های آموزشی و درسی، واحدهای پزشکی و کلینیکی و بیمارستانی، فرهنگی و ورزشی می باشد که با ابعاد مختلف ساخته می شوند مصالح بکار گرفته شده در ساخت اتاق و خانه پیش ساخته

    شاسی از تیرآهن
    اسکلت فلزی
    نمای خارجی از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه
    نمای داخلی چوب، پرسیانا، فرمیکا و یا pvc
    عایق بندی از پلاستوفوم یا پشم سنگ

انواع خانه پیش ساخته، کانکس پیش ساخته

اتاق و خانه پیش ساخته را می توان در انواع مختلفی به مشتریان عرضه کرد. تقسیم بندی این کانکس های پیش ساخته بر اساس امکانات و بزرگی آنها می باشد که در زیر شرح داده می شود.
اتاق و خانه پیش ساخته دوطبقه

اتاق و خانه پیش ساخته دو طبقه قابل اجرا طبق سفارش مشتری می باشد. این کانکس های پیش ساخته دو طبقه بصورت واحد های مسکونی در دو طبقه و با پارتیشن بندی داخلی طبق سفارش مشتری طراحی و اجرا خواهد شد که امکان نصب سرویس های بهداشتی ایرانی و خارجی، سیستم گرمایش و سرمایش با پکیج، شوفاژ یا کولرهای اسپلیت و حتی استفاده از بخاری گازی در این خانه های پیش ساخته وجود دارد.
اتاق و خانه پیش ساخته ویلائی

اتاق و خانه پیش ساخته یکی از آسانترین و قابل انعطاف ترین روش های مدرن و موجود ساختمانی است. این سیستم از پانل های سبک وزن ساختمانی تشکیل شده که می توان آن را بعد از رفع نیاز مجدداً به فروش برساند و این ساختمان ها سریع ساخته می شود و در کارخانه ما به تعداد زیادی آماده تحویل است.

از زمان تولید اتاق و خاه پیش ساخته، استقبال زیادی از آن شده است و تا بحال این ساختمان ها همیشه در رقابت های بین المللی برنده بوده و برای پرئژه های بزرگ ساختمانی در ایران و سایر کشورهای همسایه به کار برده شده است.

موضوات مرتبط:

حمل آسان کانکس

نمای داخلی کانکس

کانکس کیوسک نگهبانی

کانکس فروشگاهی

کانکس اداری

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

کانکس ساندویچ پانل

کانکس چرخدار

کانکس اداری سالن