تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

ویژگی های کانکس نگهبانی :


داشتن دید مناسب :


یکی از مهمترین ویژگی کانکس نگهبانی که در حین تهیه و ساخت می‌توان به آن توجه نمود، موضوع اشراف کامل داشتن فرد نگهبان نه تنها به مسئله ورود و خروج افراد است، بلکه می‌بایست به ماشین هایی که در آن محیط تردد می‌کنند هم نظارت کامل داشته باشد.


نمای ظاهری :


در صورتی که تصمیم به تهیه کانکس نگهبانی دارید، مطلع باشید که هر نما و ظاهری کاربری خاص خود دارد. به طور مثال اگر می‌خواهید در ورودی مجتمع های تجاری – مسکونی یا سازمان ها و ادارات اقدام به ساخت کیوسک نگهبانی کنید، می‌بایست به نمای این بناها توجه ویژه نمایید. بسیاری مواقع می‌توانید به لحاظ طرحی که دارید در قالب کانکس سفارشی به شرکت هایی همچون کهن کانکس برای دادن سفارش اقدام کنید. طبق مشاوره‌ای که از سمت کارشناسان دریافت می‌کنید، برای این کار می‌بایست از نماهایی همچون کامپوزیت یا دکوراتیو برای زیباسازی این کیوسک استفاده کنید. بالعکس زمانی که این نوع سازه پیش ساخته را برای نگهبانی پروژه های عمرانی – ساختمانی می‌خواهید به طور حتم ظاهر ساده مد نظر است.

 

تعیین محل :


برای ساخت کانکس نگهبانی با توجه به مشخصاتی که کاربر در نظر دارد، می‌توان آن را مهیا نمود و سپس برای نصب درست کیوسک اقدام کرد. این موضوع از اهمیت بالایی در کنار سایر ویژگی های ساخت کیوسک نگهبانی برخوردار می‌باشد، زیرا از یک سو فرد یا افرادی که برای کار نگهبانی انتخاب شدند بایستی تسلط خوبی بر اوضاع داشته باشند و از سوی دیگری خللی در عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه به وجو نیاید.

 

تدابیر امنیتی :


برای اینکه کانکس نگهبانی پیش ساخته از امنیت لازم برخوردار باشد، می‌بایست سازه مورد بحث مجهز به دوربین مدار بسته، آژیر خطر و سایر امکانات امنیتی برای تسریع روند حراست – حفاظت باشد.

 

مقاوم در برابر زلزله :


کانکس نگهبانی به مانند سایر سازه های پیش ساخته، به جهت این که ساخت آن مطابق با استانداردهای ساختمان سازی و زیر نظر مهندسین خبره ایجاد می‌گردد، در مقابل رخدادهای طبیعی چون زلزله و … مقاومت قابل توجهی از خود نشان می‌دهد.

 

حمل و نقل راحت :


از آنجایی که کانکس نگهبانی از دستاوردهای ساختمان سازی مدرن است، از اینرو مصالحی که در آن بکار می‌رود وزن سبکی دارد و این باعث می‌شود سازه نهایی هم سبک وزن باشد. از طرفی همین عامل سبب می‌شود در جابجایی به محل جدید به منظور نصب محدودیتی برای کاربر نداشته باشد.

 

هزینه مناسب :


همانطور که قبلاً هم به موضوع هزینه اشاره‌ی مختصری نمودیم، جالب است بدانید با ساخت این کانکس شما در بسیاری از هزینه‌های اضافی در امر ساخت فضای مسقف برای کار نگهبانی صرفه جویی قابل توجهی را به وجود می‌آورید.


امکانات گرمایشی و سرمایشی :


ساخت این نوع از کانکس ها بایستی به نحوی باشد عواملی چون گرما و سرما فصولی از سال خللی در کار کنترل محل خدمت فرد نداشته باشد. مجهز بودن کانکس نگهبانی به امکانات رفاهی چون بخاری برقی و کولر بسیار می‌تواند فضای امن و راحتی را برای فرد یا افراد به وجود آورد تا وظایف خطیر نگهبانی را در هر حوزه‌ای به خوبی انجام دهند. لذا امروزه به راحتی می‌توان در ساخت انواع کانس نگهبان کمبودها پیشین را برطرف نمود و محیطی راحت و مطلوبی را فراهم نمود.

 

مطابقت داشتن با محل نگهبانی :


از سویی ساخت کانکس نگهبانی می‌بایست به گونه‌ای باشد که با محیط کاری یا محلی که در آن مورد استفاده خواهد گرفت همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال، کانکس نگهبانی که در پارک ساخته می‌شود با کانکس نگهبانی که در داخل فضای شهری بنا می‌شود بسیار متفاوت خواهد بود.

 

امکانات رفاهی :


بسیاری مواقع، از آنجایی که در طی ۲۴ ساعت شبانه روز فرد در کانکس نگهبانی به کار کنترل رفت و آمد افراد و … مشغول است، می‌بایست فضای داخل سازه پیش ساخته به گونه‌ای باشد که نیازهای ابتدایی فرد را تا حدودی زیادی تأمین گردد. به همین منظور می‌توان با توجه به حساسیت موضوع آبدارخانه یا آشپزخانه ساده، سرویس بهداشتی، فضایی برای استراحت و … را برای رفاه حال نگهبان در طراحی این نوع از کیوسک ها به حساب آورد.

 

درب و پنجره‌ها :


برای امنیت بیشتر فرد نگهبان، درب و پنجره‌ها در کانکس نگهبانی به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شود که تمامی پنجره‌ها دارای حفاظ باشند. در این حالت دور تا درو این نوع از سازه پیش ساخته پنجره‌ی ایجاد می‌کنند تا هیچ چیز از کنترل نگهبان خارج نشود.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی یا خرید کانکس نگهبانی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

 

 

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری