تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

انواع کانکس چرخدار :


کانکس چرخدار کارگاهی :

 

در برخی از گارگاه های عمرانی بخصوص در امر راه سازی و ریل آهن با پیشرفت پروژه نیاز است که کارگاه و سازه های اسکان کارگران جابجا شود. در چنین مواردی معمولا برای سهولت در امر جابجایی از کانکس چرخدار کارگاهی استفاده می شود. این سازه کاملا مشابه یک کانکس معمولی بوده با این تفاوت که بر روی یک شاسی چرخدار سوار شده است و از طریق یک مالبند که در جلوی آن تعبیه شده آن را جابجا می کنند.


کانکس چرخدار پلیس :

پلیس راهور و همچنین اداره رهداری در بسیاری از مواقع بخصوص ایام پر سفر مانند عید نوروز برای کنترل بیشتر بر روی ترافیک جاده ها و اینکه بتوانند امنیت سفر هموطنان را برقرار کنند نیاز به ایستگاه هایی دارند که ممکن است در جاهای مختلف نصب شده و در هرزمان نیاز به جابجایی آن باشد. از این رو اقدام به تهیه کانکس چرخدار پلیس می کنند که از لحاظ ظاهری با نوع کارگاهی کمی متفاوت بوده و معمولا دارای شکل و رنگ سازمانی یک نواختی خواهد بود تا مسافرین به محض دیدن آن از حضور پلیس راه مطلع و اگر نیاز به خدمات آنها دارند می توانند به این کانکس ها مراجعه کرده و اگر گزارشی دارند به آنها برای پیگیری بدهند.


کانکس چرخدار فروشگاهی :


کانکس چرخدار فروشگاهی، در جامعه امروزی ما می‌توان با یک کانکس سیار و کمی خلاقیت سود خوبی به جیب زد. اگر در کلان شهرهای ایران زندگی می‌کنید و شغلی هم ندارید. می‌توانید با خرید یک کانکس چرخدار و احداث یک کافه سیار یا یک فست فود سیار، درآمد زایی قابل توجهی داشته باشید.

درآمد زایی با کانکس یک سود خالص است. زیرا نه مالیاتی دارد. و نه اجاره مغازه ای. فقط یک هزینه ناچیز اولیه برای خرید یک پیش ساخته چرخدار لازم است. لازم به ذکر است که برای بهداشتی بودن یک کانکس فست فود باید از استیل ضد خش استفاده کرد.


کانکس چرخدار فست فود :

 

 مهمترین تفاوت این سازه با دیگر کانکس های چرخدار اهمیت بیشتر به مسائل بهداشتی بوده که با تغییر در نوع مصالح دیواره های داخلی که معمول ترین آنها استیل ضد خش می باشد این امر را میسر کرده و بازشو هایی نیز برای تحویل محصول به مشتریان با کانتر فروش در آن تعبیه شده است. معمولا جنس بدنه آنها نیز از نوع ساندویچ پانل می باشد.


کانکس چرخدار توریستی :


کانکس چرخدار مسکونی برای مسافرت‌های خانوادگی و یا سفرهای یک روزه با تور به مناطق ییلاقی معمولا از کانکس چرخدار توریستی استفاده می‌شود. و اگر قرار باشد شب را دل طبیعت سپری کنند.

ممکن است بارندگی و یا حیوانات و جانوران خطرناکی در منطقه حضور داشته باشند. که برای در امان ماندن از آنها از این سازه استفاده می‌شود. ابعاد و امکانات داخلی آنها کاملا طبق سفارش خریدار قابل تغییر است. و ممکن است فقط یک سالن خالی بوده و یا یک کانکس کامل مجهز به آشپزخانه و سرویس بهداشتی که تمامی امکانات رفاهی در آن گنجانده شده باشد.


کانکس چرخدار ساندویچ پانل :

 

تمامی مواردی که گفته شد اگر در مناطق سخت اقلیم قرار داشته باشند مانند استان های شمال غرب کشور که دارای آب و هوای سرد بوده و یا مناطق جنوبی ایران که دارای آب و هوای بسیار گرم می باشد استفاده از کانکس چرخدار ساندویچ پانل توصیه می شود چرا که بدنه و سقف این سازه کاملا مشابه یک یخچال بوده و بخوبی دمای محیط داخل را حفظ می کند.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس چرخدار یا خرید کانکس چرخدار  با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

 

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری