تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

کانکس کارگاهی :


یکی از انواع کانکس ها، کانکس کارگاهی است که معمولا در پروژه ها برای استقرار نیروی کارگری، تکنیسین، مهندسین و مدیریت و تمامی افراد که در ساخت پروژه سازمانی یا دولتی فعالیت دارند، استفاده می شود. بهترین و مهمترین مزیت این کانکس ها قابلیت جابجایی است که که به راحتی قابل حمل به محل پروژه های دیگر است.

 

مزیت های کانکس کارگاهی :


از جمله مزیت کانکس های کارگاهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

_ سرعت در ساخت
_ قابلیت حمل و نقل آسان به محلی دیگر
_ هزینه های پایین ساخت
_ سازگار با هر اقلیم آب و هوایی
_ مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید
_ عایق گرما، سرما
_ انسجام در پروژه


ویژگی های کانکس های کارگاهی :


یکی از دلایل که در محل پروژه های عمرانی و یا پروژه های در حال ساخت از کانکس کارگاهی استفاده می شود اسکان کارگران در محل پروژه است. برای همین این سازه ها باید دارای بیشترین ویژگی و امکانات برای زندگی باشند. از مهمترین ویژگی هایی که این کانکس ها را برای زندگی مناسب می نماید مقاومت بالا و عمر زیاد این سازه ها است. اسکلت و شاسی این کانکس ها از تیر آهن با ضخامت و قطر زیاد تولید شده است برای همین استقامت آن ها در مقایسه با کانکس هایی نظیر کانکس اداری و یا مطبوعاتی بسیار زیاد است.

اتصالات کانکس کارگاهی نیز همانند بدنه از نوع مقاوم و جوشی است که آن را در برابر انواع صدمات و آسیب ها مقاوم می کند. کانکس کارگاهی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت، سرما و گرما، آلودگی و حشرات دو بار قیرپاشی و قیر گونی می شود. کف کانکس نیز برای مقاوم سازی و عدم نفوذ رطوبت از تخته استفاده شده است.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس کارگاهی یا خرید کانکس کارگاهی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

 

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

به اشتراک گذاری