تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

انواع کانکس کارگاهی :


کانکس کارگاهی یخچالی(پانلی) :


اگر در مناطقی که آب‌وهوای خیلی سرد و یا خیلی گرمی دارد می‌خواهید از کانکس استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کانکس کارگاهی یخچالی یا کانکس کارگاهی ساندویچ پانل است. بدنه این سازه‌ها مانند یخچال ساخته شده است و در جداره‌های آن عایق پلی‌اورتان تزریق شده است.

این کانکس‌ها طول عمر بیشتری دارند و به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که سرما و گرمای بیرون به داخل نفوذ نمی‌کند. اصلی‌ترین مصالح تشکیل‌دهنده آن ساندویچ پانل است که به‌صورت پیش‌فرض با ضخامت ۴ سانتی‌متر تولید می‌شود. درصورتی‌که شرایط خیلی دشوار باشد می‌توان این میزان عایق را تا ۶ و ۸ سانتیمتر و بیشتر تغییر داد.


کانکس کارگاهی سبک :


در برخی مواقع برای خریدار داشتن یک سازه موقت برای استفاده چند ماهه با کمترین هزینه ممکن مهمترین موضوع می باشد که مثال آن را استفاده در کارگاه های ساختمانی کوچک که در عرض چند ماه یا حداکثر یک سال و نیم پروژه به اتمام می رسد نام برد که در این مواقع با اتمام ساختمان دیگر کمپ های اسکان کارگران و یا دفاتر اداری پروژه بکار نمی آید و می بایست به محل دیگری منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش رسد. در چنین مواقعی برای کاهش هزینه های اولیه تجهیز کارگاه استفاده از کانکس کارگاهی سبک مقرون بصرفه بوده و درست است که در ساخت آن از مصالح سبکی استفاده شده اما حداقل تا دو سال بی نقص به کار خود ادامه داده و اگر در شرایط خوبی نگه داری شوند نیز تا سالیان سال می توان از آنها استفاده کرد.


کانکس کارگاهی سنگین :


این سازه  از مصالح باکیفیت و مقاومی ساخته شده و به علت استفاده از آهن آلات سنگین در ساخت آن به کانکس کارگاهی سنگین نامیده می شود.برای کارگاه های عمرانی بلند مدت و یا پیمانکارانی که به محض اتمام یک پروژه کار بعدی را شروع کرده و در واقع کارگاه دیگری تجهیز می کنند که می خواهند یک بار کلا خرید کانکس را انجام دهند و تا سالیان سال از آن استفاده کنند مناسب می باشد.این سازه دارای ظاهری ساده بوده که در ساخت آن مقاومت و دوام جز فاکتور های اصلی درنظر گرفته شده می باشد که در ادامه به مصالح بکار رفته در تولید آن اشاره خواهیم کرد.


کانکس کارگاهی چرخدار :


این کانکس‌ها کاملاً شبیه به کیوسک هستند و بر روی یک شاسی چرخدار قرار داده می‌شوند. یک مال‌بند در قسمت جلویی کانکس قرار داشته می‌شود و با کمک آن می‌توانید کانکس کارگاهی چرخدار خود را جا‌به‌جا کنید.

امکانات داخلی و ابعاد آن مانند یک کانکس معمولی است. از این نوع کانکس بیشتر در مواقعی استفاده می‌شود که نیاز است محل اسکان مدام عوض شود.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس کارگاهی یا خرید کانکس کارگاهی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

 

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری