تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

ویژگی های کانکس کارگاهی :

 


نوع اتصالات کانکس کارگری :


اتصالات این سازه از جمله اسکلت و شاسی از نوع جوش های ممتد است. از اینرو، نقاط مختلف این اتصالات به وسیله الکترود آما مدل کوتینگ زینکرومات با ضخامتی در حدود ۴۰ میکرومتر توسط کارشناسان صورت می‌گیرد.

 

قیرپاشی :


به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات زیر کانکس کارگاهی دو مرتبه قبرگونی می‌شود.


مقاوم بودن و دوام سازه :


یکی از استفاده های مهم این سازه پیش ساخته آن است که مقاومت و استحکام بالایی در طی مدت زمانی از خود نشان می‌دهد. بدین تریب بکی از کارهایی که متخصصین برای افزایش مقاومت و تحمل بار این کانکس پیش ساخته انجام می‌دهند آن است که، اسکلت و شاسی این سازه از نوع آهنی می‌سازند.

به هرحال، مهم ترین مسئله در تولید کانکس کارگاهی آن است که در مقایسه با بسیاری کانکس ها من جمله، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، در این سازه پیش ساخته آن است که، ویژگی سخت و محکم بودن در میان چند ویژگی دیگر در اولویت قرار دارد. لذا به عنوان مثال ویژگی و مشخصه طراحی زیبایی آن چنان در این کانکس مد نظر نیست، هر چند در حین طراحی متخصصین از مسئله زیبایی و نمای سازه پیش ساخته کارگاهی غافل نمی‌شوند.


کف کانکس :


برای ساخت کف کانکس کارگاهی می‌توان از تخته هایی بر ای پوشش بستر آن استفاده کرد که این تحته های به نوعی خاصیت ضد آب دارد.

 

دیواره :


جنس پوشش سقف و دیواره داخلی کانکس از نوع PVC می‌باشد. نوع پوشش پی وی سی خاصیت ضد آب دارد و هر زمان که بخواهید می‌توانید دیواره را شستشو دهید.

درب و پنجره کانکس کارگری :


درب تک جداره و پنجره ها دوجداره از نوع آلومینیومی یو پی وی سی می‌باشد. بسیاری اوقات حتی شما مخاطب عزیز می‌توانید بر حسب هدف و بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفتید از درب ضد سرقت برای این نوع سازه پیش ساخته بهره بگیرید. حتی برای امنیت بیشتر کانکس کارگاهی می‌توانید در کنار درهای ضد سرقت، برای پنجره ها از حفاظ استفاده کنید.


موارد استفاده از کانکس کارگاهی :


کانکس کارگاهی به دلیل اقتصادی بودن و کارایی آن در کاربری های مختفل موارد استفاده زیادی دارد. می توان گفت این کانکس در برابر دیگر کانکس ها ارزان است. برای مثال از این کانکس یه عنوان کانکس نگهبانی و یا کانکس سرویس بهداشتی هم استفاده می شود. این نوع کانکس به دو دسته اصلی تقسیم می شود. که یکی از آن ها کانکس کارگاهی سنگین است که مخصوص پروژه های طولانی مدت و دارای کیفیت بالا است و چندین سال می توان از آن استفاده کرد. و دیگری سبک، که مخصوص کارگاه های کوتاه‌ مدت است و در ساخت آن توجه به کاهش قیمت اولویت قرار دارد.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس کارگاهی یا خرید کانکس کارگاهی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

به اشتراک گذاری