تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

کانکس فانتزی و کاربردهای آن :


اصولا کانکس های فانتزی برای موارد خاص به کار برده می شوند از جمله:


_ کانکس خدمات شهری مثل ایستگاه دوچرخه و عابربانک ها
_ کانکس هایی که جلوه بصری آن مهم است مثل کانکس نمایشگاهی و کانکس فروشگاهی

 

طراحی کانکس فانتزی :


در طراحی کانکس فانتزی توجه به سبک معماری و شهرسازی و همچنین داشتن ظاهری مدرن و امروزی مورد توجه است . طراحی کانکس فانتزی بعد از برگزاری جلسه با کارفرما و نیازسنجی های لازم شروع شده و حدود ۲ هفته زمان می‌برد.

 

کانکس فانتزی خدمات شهری :


استفاده از کانکس فانتزی در خدمات بانکی از بارزترین کاربردهای این نوع کانکس است. خودپرداز بانک ها در نقاط مختلف شهر به راحتی در یک کانکس در دسترس خواهد بود و با طرح و رنگ و نماد بانک توجه بسیاری را به خود جلب می‌کنند. لازم به ذکر استفاده از کانکس برای خودپرداز علاوه بر محافظت خودپرداز از هر گونه آسیب ، امنیت کاربران را نیز تامین می‌کند.


کانکس فانتزی اداری :


کانکس فانتزی را می توان حتی برای سازمان‌ها و کارخانجات نیز استفاده کرد که اکثرا به جای دفتر فروش موقع شرکت در نمایشگاه ها و دفتر کار برای پروژه های خارج از سازمان کاربرد دارد.

 

کانکس فانتزی نگهبانی :


امروزه کانکس های نگهبانی نیز به شکل کانکس فانتزی ساخته می شود چرا که کانکس های معمولی بعلت بی روح و خشن بودن در زیبایی ساختمان،کارخانه، کوچه و محله تاثیر منفی گذاشته و حس خوبی را القا نمی کند ولی کانکس های فانتزی نگهبانی هماهنگ با طرح و رنگ ساختمان ، کارخانه، محله و خیابان جلوه بصری خاصی به محیط می بخشند. اکثرا در ساخت این نوع کانکس ها از شیشه زیادی استفاده می شود تا نگهبان بتواند دید کافی به اطراف داشته باشد.


کانکس فانتزی فروشگاهی :


کانکس فانتزی فروشگاهی یکی دیگر از مواردی است که در طرح و شکل های جذاب در سطح شهر دیده می شود و این امر نه تنها باعث جلب توجه مشتری است، باعث ایجاد ماندگاری در ذهن مشتری نیز می شود. اکثر برندهای مطرح برای فروش محصولات خود در سطح شهر از کانکس فانتزی استفاده می کنند.
حمل و بارگیری کانکس فانتزی
حمل کانکس فانتزی پر دردسر است چون اکثرا لوازم جانبی زیادی دارد از این رو اگر ابعاد کانکس از حد استاندارد بیشتر باشد پیشنهاد ما ساخت در محل است.


قیمت کانکس فانتزی :


از آنجایی که مواد و متریال به کارگرفته در کانکس های فانتزی خاص و زیاد است هزینه تولید آن بیشتر از یک کانکس معمولی است و چون با طرح و رنگ خاصی ساخته می شوند شاید برای فروش بعنوان دست دوم زیاد مناسب نباشند ولی از آنجایی که بعلت اختصاصی بودن کارایی و بهره‌وری بالایی دارد هزینه کردن برای ساختن بک کانکس فانتزی ارزشمند است. 

برای اطلاع از قیمت کانکس فانتزی یا خرید کانکس فانتزی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

 

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری