تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

ویژگی های کانکس نگهبانی :


داشتن دید مناسب :


یکی از مهمترین ویژگی کانکس نگهبانی که در حین تهیه و ساخت می‌توان به آن توجه نمود، موضوع اشراف کامل داشتن فرد نگهبان نه تنها به مسئله ورود و خروج افراد است، بلکه می‌بایست به ماشین هایی که در آن محیط تردد می‌کنند هم نظارت کامل داشته باشد.


تعیین محل :


برای ساخت کانکس نگهبانی با توجه به مشخصاتی که کاربر در نظر دارد، می‌توان آن را مهیا نمود و سپس برای نصب درست کانکس اقدام کرد. این موضوع از اهمیت بالایی در کنار سایر ویژگی های ساخت کانکس نگهبانی برخوردار می‌باشد، زیرا از یک سو فرد یا افرادی که برای کار نگهبانی انتخاب شدند بایستی تسلط خوبی بر اوضاع داشته باشند و از سوی دیگری خللی در عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه به وجو نیاید.

 

تدابیر امنیتی :


برای اینکه کانکس نگهبانی پیش ساخته از امنیت لازم برخوردار باشد، می‌بایست سازه مورد بحث مجهز به دوربین مدار بسته، آژیر خطر و سایر امکانات امنیتی برای تسریع روند حراست – حفاظت باشد.

 

مقاوم در برابر زلزله :


کانکس نگهبانی به مانند سایر سازه های پیش ساخته، به جهت این که ساخت آن مطابق با استانداردهای ساختمان سازی و زیر نظر مهندسین خبره ایجاد می‌گردد، در مقابل رخدادهای طبیعی چون زلزله و … مقاومت قابل توجهی از خود نشان می‌دهد.


نمای ظاهری :


در صورتی که تصمیم به تهیه کانکس نگهبانی دارید، مطلع باشید که هر نما و ظاهری کاربری خاص خود دارد. به طور مثال اگر می‌خواهید در ورودی مجتمع های تجاری – مسکونی یا سازمان ها و ادارات اقدام به ساخت کانکس نگهبانی کنید، می‌بایست به نمای این بناها توجه ویژه نمایید. 


حمل و نقل راحت :


از آنجایی که کانکس نگهبانی از دستاوردهای ساختمان سازی مدرن است، از اینرو مصالحی که در آن بکار می‌رود وزن سبکی دارد و این باعث می‌شود سازه نهایی هم سبک وزن باشد. از طرفی همین عامل سبب می‌شود در جابجایی به محل جدید به منظور نصب محدودیتی برای کاربر نداشته باشد.


امکانات گرمایشی و سرمایشی :


ساخت این نوع از کانکس ها بایستی به نحوی باشد عواملی چون گرما و سرما فصولی از سال خللی در کار کنترل محل خدمت فرد نداشته باشد. مجهز بودن کانکس نگهبانی به امکانات رفاهی چون بخاری برقی و کولر بسیار می‌تواند فضای امن و راحتی را برای فرد یا افراد به وجود آورد تا وظایف خطیر نگهبانی را در هر حوزه‌ای به خوبی انجام دهند. لذا امروزه به راحتی می‌توان در ساخت انواع کانس نگهبان کمبودها پیشین را برطرف نمود و محیطی راحت و مطلوبی را فراهم نمود.


مزایا استفاده از کانکس اتاقک نگهبانی:


_ قابلیت جابجایی
_ نمای زیبا و شکیل
_ نصب در یک روز
_ قابلیت ترمیم و بازسازی ساده
_ تنوع زیاد در رنگبندی و طرح
_ تنوع در قیمت و ابعاد
_ استحکام و ضد زلزله بودن
_صرفه اقتصادی

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی و یا خرید کانکس نگهبانی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

به اشتراک گذاری