تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

مزایای کانکس ویلایی :

 

کانکس های ویلایی ظرف مدت زمان کوتاهی بسیار محبوب شدند و طرفداران زیادی پیدا کردند. این کانکس های به دلیل مزیت های زیادی که دارند تواسنته اند جایگاه نسبتا خوبی در صنعت ویلاسازی پیدا کنند. اصلی ترین دلیل استفاده از این کانکس ها این است که مقرون به صرفه هستند و در کوتاه مدت می توان آنها را اجرا نمود.
_ ساخت سازه در مدت‌زمان کوتاه و کم‌شدن هزینه‌های ساخت
_ مقاومت بالا در برابر زلزله به دلیل استفاده از مصالح سبک
_ کانکس لوکس ویلایی قابلیت جابه‌جایی دارد و اگر شما از محل خود خسته شده‌اید می‌توانید خانه خود را تغییر دهید.
_ این سازه‌ها عایق حرارتی مناسبی دارند و انرژی شما از بین نمی‌رود.
_ امکان بازسازی راحت و کم‌هزینه
_ در مناطقی که عبور از آنها آسان نیست می‌توانید از کانکس ویلایی استفاده کنید.
_ تنوع بسیار بالا در ساخت کانکس ویلایی مدرن
_ برای افراد تنوع‌طلب بسیار مناسب است زیرا حس خیلی متفاوت‌تری نسبت به خانه برای ما ایجاد می‌کند.

 

كانكس مسكونی چه مزایایی دارد؟

 

یكی از دلایلی كه كانكس مسكونی را در بین بسیاری از افراد محبوب كرده است، قابلیت جا به جایی می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی این نوع كانكس را بدون اینكه آسیبی به آن وارد شود، جا به جا كنید. از آنجایی كه ساخت و ساز به روش سنتی، هزینه و زمان بسیاری را شامل می‌شود و به دنبال خود محدودیت‌های زیادی به همراه دارد، استفاده از كانكس مسكونی بسیار رایج شده و در گذر زمان مجهزتر شده است. شما برای استفاده از كانكس مسكونی در هزینه و زمان ساخت و ساز بسیار صرفه جویی خواهید كرد چرا كه متریال مورداستفاده در كانكس مسكونی كم هزینه‌تر و مقرون به صرفه می‌باشد.

سرعت اجرا و نصب كانكس مسكونی، نسبت به مراحل ساخت و ساز یك بنا به روش سنتی، سریع‌تر می‌باشد و دیگر نیازی نیست بابت كارگران و انبار كردن انواع مصالح سنتی هزینه‌هایی را پرداخت كنید. یكی دیگر از مزیت‌هایی كه كانكس مسكونی دارد این است اگر در هر زمانی به كانكس خود احتیاج نداشتید، می‌توانید آن را به عنوان كانكس مسكونی دست دوم نیز بفروشید.

 

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس مسکونی، ویلایی و یا خرید کانکس مسکونی، ویلایی و یا حتی کانکس مسکونی، ویلایی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

به اشتراک گذاری