تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

قیمت کانکس ویلایی :


برای ساخت هر بنا یا سازه ای نیاز به تهیه مصالح و متعلقات متفاوتی وجود دارد که در هنگام خرید آنها با نمونه کیفیت ها و قیمت های مختلفی مواجه هستیم. در ساخت کانکس ویلایی نیز به همین ترتیب بوده که با توجه به مشخصات فنی مختلف درجه کیفی های متفاوتی با امکانات و قیمت های مختلفی وجود دارد.به همین دلیل نمی توان قیمت یکسانی را برای تمام نوع های کانکس ویلایی در نظر گرفت از آن گذشته ابعاد نیز در قیمت تاثیر گذار بوده به این ترتیب که معمولا ابعاد بزرگتر دارای قیمت کمتری بر اساس متر مربع نسبت به سازه های کوچکتر می باشند.

 


قیمت کانکس مسکونی :


برای محاسبه ی قیمت یک کانکس مسکونی ابعاد آن را در نظر میگیرند، هر چه کانکس بزرگتر باشد پس قیمت آن نیز بالاتر است. همچنین امکانات و تجهیزات نیز عامل مهمی در تعیین قیمت کانکس است.

هرچه تجهیزات کانکس مسکونی بیشتر باشد، متریال به کار رفته در ساخت آن با کیفیت تر باشد، کانکس لوکس و شیک باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

قبل از خریدکانکس باید از چند تولید کننده قیمت گرفت و سپس مناسب ترین کانکس را با امکانات مورد نظر خریداری کرد. قبل از خرید بهتر است با کسانی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید.

 

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس مسکونی، ویلایی و یا خرید کانکس مسکونی، ویلایی و یا حتی کانکس مسکونی، ویلایی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

به اشتراک گذاری