تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس کارگاهی چیست :

کانکس کارگاهی ساده ترین نوع کیوسک های پیش ساخته محسوب می شود که کاربرد آن نیز در فضا های ساخت و توسعه ، راهسازی و کارگاه های ساختمانی بوده و برای اسکان نیروهای کاری از آن استفاده می شود.در هر کارگاه ساختمانی معمولا چند نمونه یا چند دستگاه کانکس کارگاهی وجود دارد که برخی از آنها برای اتاق کارگران ، برخی دفاتر مهندسین و برخی نیز برای ارائه خدمات مانند آبدارخانه و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. خرید این سازه ها را معمولا در مرحله قبل از شروع به انجام فعالیت یا تخریب انجام داده و ممکن است با پیشرفت پروژه و اظافه شدن اکیپ های کاری تعداد بیشتری نیز در آینده خریداری شود. بعد از به پایان رسیدن کار نیز آنها را به عنوان کانکس کارکرده یا به همکاران و پیمانکاران دیگر می فروشند و یا در محلی نگهداری کرده تا در پروژه های بعدی از آنها مجددا استفاده کنند.

 

کانکس اداری چیست :


این نوع کانکس ابعاد و مساحت مناسبی برای استفاده به عنوان یک محیط اداری دارد ، در این کانکس شما امکان چیدن میز و صندلی و کلیه ملزومات یک دفتر اداری مختصر را دارید ؛ این مدل کانکس میتواند بسته به درخواست شما دارای سرویس بهداشتی و آبدارخانه هم باشد .
کانکس اداری در ابعاد و مدل های مختلفی ساخته می شوند. این نوع سازه ها می توانند کارایی متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال چند نمونه از آن ها را مطرح می کنیم:
_ دفتر فروش
_ اتاق جلسات
_ اتاق مهمانان ویژه
_ دفتر مدیریت
_ محل استقرار کارمندان

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس اداری و کارگاهی یا خرید کانکس اداری و کارگاهی  با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

به اشتراک گذاری