تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

انواع کانکس اداری :


کانکس اداری در مکان‌های زیادی استفاده می‌شود و هرکدام از آنها امکانات ویژه خود را نیاز دارند. ممکن است استفاده شما از کانکس فقط یک اتاق کار ساده باشد، شاید هم یک اتاق مخصوص جلسات مهم و بزرگ نیاز دارید. امکانات و نوع دکور به‌کاررفته در هر دوی این دو کانکس اداری متفاوت است. کانکس اداری به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شود. شما در ادامه می‌توانید ویژگی‌های هرکدام را بخوانید و نوع کانکس اداری موردنظر خود را انتخاب کنید.

کانکس اداری لوکس: از این نوع کانکس برای اتاق‌های مدیریتی و مهم، اتاق انتظار ارباب‌رجوع، اتاق ملاقات، جلسات مهم و نمایشگاه محصولات استفاده می‌شود. این سازه‌ها ظاهر شیک و زیبایی دارند به همین دلیل به آنها کانکس اداری لوکس گفته می‌شود. در بدنه خارجی، داخلی و همچنین کف این سازه از مصالحی استفاده می‌شود که موجب هرچه زیباتر شدن آن بشود. قیمت کانکس اداری لوکس باتوجه‌به نوع دیگر آن بیشتر است زیرا از مصالح باکیفیت و گرانی در آن استفاده می‌شود.


کانکس اداری ساده: در این نوع کانکس اداری، لوکس و لاکچری بودن فضای داخلی و خارجی اهمیت ندارد. تنها چیزی که خیلی اهمیت دارد کاربری و اقتصادی بودن سازه است. کانکس اداری ساده بسته به نوع نیاز شما می‌تواند از نوع ساندویچ پانل، کانکس کارگاهی، سایدینگ، دوطبقه، پلان باز و یا پارتیشن‌های تفکیک‌کننده باشد. تعداد کارمندان و همچنین نوع فعالیتی که آنها دارد تعیین می‌کند که از چه نوع سازه‌ای استفاده شود.

 

انواع کانکس کارگاهی :


کانکس کارگاهی سبک :


در برخی مواقع برای خریدار داشتن یک سازه موقت برای استفاده چند ماهه با کمترین هزینه ممکن مهمترین موضوع می باشد که مثال آن را استفاده در کارگاه های ساختمانی کوچک که در عرض چند ماه یا حداکثر یک سال و نیم پروژه به اتمام می رسد نام برد که در این مواقع با اتمام ساختمان دیگر کمپ های اسکان کارگران و یا دفاتر اداری پروژه بکار نمی آید و می بایست به محل دیگری منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش رسد. در چنین مواقعی برای کاهش هزینه های اولیه تجهیز کارگاه استفاده از کانکس کارگاهی سبک مقرون بصرفه بوده و درست است که در ساخت آن از مصالح سبکی استفاده شده اما حداقل تا دو سال بی نقص به کار خود ادامه داده و اگر در شرایط خوبی نگه داری شوند نیز تا سالیان سال می توان از آنها استفاده کرد.


کانکس کارگاهی سنگین:


این از مصالح باکیفیت و مقاومی ساخته شده و به علت استفاده از آهن آلات سنگین در ساخت آن به کانکس کارگاهی سنگین نامیده می شود.برای کارگاه های عمرانی بلند مدت و یا پیمانکارانی که به محض اتمام یک پروژه کار بعدی را شروع کرده و در واقع کارگاه دیگری تجهیز می کنند که می خواهند یک بار کلا خرید کانکس را انجام دهند و تا سالیان سال از آن استفاده کنند مناسب می باشد.این سازه دارای ظاهری ساده بوده که در ساخت آن مقاومت و دوام جز فاکتور های اصلی درنظر گرفته شده می باشد که در ادامه به مصالح بکار رفته در تولید آن اشاره خواهیم کرد.


کانکس ساندویچ پنل:


این سازه ساندویچ پنل است و استفاده از این نوع کانکس در مناطق با آب و هوای خیلی گرم یا خیلی سرد کاربردی است زیرا عایق های پلی یورتان که در بدنه ی این کانکس ها تزریق شده کمترین تبادل دمایی با محیط را دارد و هوای سرد یا گرم وارد کانکس نمی شود.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس اداری و کارگاهی یا خرید کانکس اداری و کارگاهی  با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری