تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

قیمت کانکس کارگاهی :

 

قیمت کانکس کارگاهی هم در وهله اول به عواملی مانند انواع کانکس پیش ساخته به ابعاد، نوع متریال و مصالح ساختمانی استفاده شده و دسته آخر هم به نوع کاربری بستگی دارد.

در نظر داشته باشید که این سازه پیش ساخته هم در صورتی که ابعاد مختلفی ساخته شود، به طور حتم هزینه ها را هم دستخوش تغییر قرار می‌گیرند. به طور مثال، ابعاد بزرگتری از کانکس کارگاهی سبب افزایش هزینه های کانکس پیش ساخته مورد نظر می‌گردد. از سویی بر حسب نوع سبک یا سنگین بودن سازه پیش ساخته مذکور، این مسئله هم می‌تواند دلیلی برای بالا و پایین شدن قیمتها باشد. البته این نکته را هم یادآور شویم،که برای کانکس کارگاهی مدل سنگین در طرح های عمرانی – ساختمانی و مدل سبک آن در پروژه های راهداری، معدنی، پتروشیمی و … به کار گرفته می‌شود.

 

قیمت کانکس اداری :


گونه های مختلف سازه و همچنین تنوع بالا در مصالح مصرفی باعث می گردد تا قیمت تمام شده کانکس های اداری با یکدیگر تفاوت داشته و نتوان تا مشخص شدن نوع سازه ، ابعاد ، امکانات و شرایط ساخت قیمت دقیقی از آن بدست اورد. به همین خاطر معمولا براورد هزینه ها پس از تعین مشخصات فنی سازه صورت می گیرد و نمی توان قیمت کلی بر اساس متر مربع یا هر دستگاه در نظر گرفت
کانکس اداری دارای تنوع بالایی در سازه، مصالح و تجهیزات آن می باشد که قیمت را تعیین می نماید. تمامی شرایط دخیل بر قیمت گذاری کانکس اداری، باید سنجیده شود و قیمت نهایی ارائه نمود..

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس اداری و کارگاهی یا خرید کانکس اداری و کارگاهی  با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

به اشتراک گذاری