تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس (Conex) یک سازه پیش‌ساخته کاربردی است که از آلیاژها و متریال گوناگونی برای ساخت آن استفاده می‌شود. این سازه‌ها را در کشورهای گوناگون با اسامی دیگری نظیر کیوسک (Kiosk) و شلتر (Shelter) نیز می‌شناسند و در ایران‌ هم گاهی از این اسامی استفاده می‌شود. در گذشته، استفاده از این سازه‌ها به دکه‌های کوچک، کیوسک نگهبانی، محل اقامت نیروهای یک پروژه ساختمانی و مواردی از این قبیل خلاصه می‌شد؛ اما این روزها شاهد استفاده‌های بسیار متنوع‌تری از آن‌ها هستیم. در مقایسه با ساخت‌وسازهای سنتی، ساخت کانکس مزایای متعددی دارد که در این مطلب به آن‌ها پرداخته‌شده است. این مزایا باعث شده‌اند که در سال‌های اخیر، شاهد افزایش چشم‌گیر تقاضا برای ساخت این محصول باشیم.

کانکس (Conex) سازه‌ای با وزن بسیار کمتر از سازه‌های سنتی است که در مدت‌زمان بسیار کوتاهی طراحی و ساخته می‌شود. در ابتدا، این محصول با هدف اسکان موقت افراد در پروژه‌های کاری گوناگون ساخته شد؛ اما بعد از گذشت چند سال، موارد استفاده از آن به خانه‌ها و ویلاهای مسکونی، دفاتر کاری بزرگ و مجلل و مواردی ازاین‌دست نیز گسترش یافت.

 

 

با ما در ارتباط باشید:

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند :

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

 

به اشتراک گذاری