تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس نگهبانی چیست؟


کانکس نگهبانی بیشتر برای حفاظت و کنترل ورود و خروج افراد و ماشین ها برای یک مکان خاص انجام می‌گیرد. به طور حتم شما در بسیاری از ورودی های مجتمع های مسکونی- تجاری، دانشگاه ها، بیمارستان ها و نیز بسیاری از اداره ها و سازمان ها و ارگان ها کیوسک هایی در طرح و رنگ های مختلف در ابعاد کوچک از این دسته اتاقک ها بسیار دید‌ه‌اید و به عبارتی نظر شما را به خود جلب کرده است. بدین ترتیب متخصصین کانکس نگهبانی را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که پنجره‌هایی با ابعاد بزرگتری داشته باشد. این کار بدین منظور است که نگهبانان در کنار ابزارهای کنترلی که در اختیار دارند، احاطه کامل به اطراف خود داشته باشند.

 

کاربری های کانکس نگهبانی :


کیوسک نگهبانی نام دیگر کانکس نگهبانی می باشد که در سطح شهر جهت فروش بلیط، باجه اطلاعات، کیوسک کنترل بلیط مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر کاربری های کانکس نگهبانی استفاده از آن به عنوان کانکس حراست، گیت ورود و خروج، کیوسک کنترل جهت نظارت بر ورود و خروج یک مجموعه مانند مجتمع های مسکونی، مجتمع خرید، پادگان ها، ترمینال ها و فرودگاه ها، کارخانجات تولیدی و غیره می باشد.

کیوسک نگهبانی گاهی در ابعاد کوچکتر جهت پروژه های عمرانی تعبیه می شود که به کنترل ورود و خروج تجهیزات و مصالح ساختمانی پرداخته و امنیت پروژه را تامین می کند. همانطور که میدانید کاربری های کانکس نگهبانی بسیار زیاد می باشد، در متن فوق ما به تعداد اندکی از کاربردهای کانکس نگهبانی اشاره کردیم.

 

برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی و یا خرید کانکس نگهبانی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری