تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

مزایای استفاده از کانکس نگهبانی :


امکان جابجایی کیوسک نگهبانی :


کانکس نگهبانی به صورت پرتابل قابلیت استفاده دارد. یعنی شما می توانید هر زمان که اراده کنید آن را جابجا کنید. این مساله برای پروژه های ساختمانی بیشترین اهمیت را دارد. در صورتی که شما قصد استفاده موقت از موقعیتی برای نگهبانی را دارید نمی توانید اتاقک مناسبی بسازید که بعدا تخریب کنید. همچنین در شرکت و انبارها که تمایل به نظارت بیشتر دارید می توان با جابجایی کیوسک این امکان را فراهم کرد.

 

ساخت سریع کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی با سرعت و در کوتاهترین زمان ممکن قابل ساخت و تعبیه در محل است. در صورتی که جهت ساخت اتاقک نگهبانی به روش سنتی نیاز به زمان بیشتری جهت ساخت است.


امکان بازسازی کانکس نگهبانی :


در صورتی که نیاز به تغییر یا بازسازی کانکس باشد به راحتی می توان این کار را انجام داد در صورتی که در ساخت سنتی این کار کمی سخت تر خواهد بود.

 

تنوع در رنگ و طرح کیوسک نگهبانی :


کانکس نگهبانی دارای طرح ها و رنگ های متفاوت می باشد که به راحتی می توان آن را در اشکال مدرن و زیبا طراحی نمود، اما در ساخت اتاقک نگهبانی به روش سنتی امکان طراحی زیادی وجود ندارد.


سبک و ضدزلزله بودن کانکس نگهبانی :


مصالح ساختمانی سنتی بسیار سنگین بوده و در مقابل زلزله آسیب زایی فراوانی دارند، در صورتی که سازه نگهبانی یک سازه بسیار سبک و مقاوم در مقابل زلزله بوده و هنگام زلزله خطر کمتری فرد نگهبان را تهدید می کند.

 

پایین بودن قیمت کانکس نگهبانی :


استفاده از کانکس نگهبانی نسبت به ساخت اتاقک نگهبانی با مصالح ساختمانی از صرفه اقتصادی بیشتری برخوردار است.


موارد استفاده از کانکس نگهبانی :


کانکس های نگهبانی در جاهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنم :

ابتدای کوچه ها و محله ها : در شهرسازی مدرن امروزه به وجود نگهبان در ورودی هر کوچه دقت بالایی می شود تا امنیت ساکنین محل و کوچه تضمین شود . و از تردد بی دلیل افراد غیر ساکن محل جلوگیری شود . لذا یکی از مهمترین مواردی که از کانکس نگهبانی بیشتر استفاده می شود در محله ها و کوچه ها است .
در ورودی مجتمع های مسکونی : به دلیل وجود جمعیت زیاد در مجتمع های آپارتمانی زیاد برای کنترل بهتر تردد ساکنین از نگهبان و حراست مجتمع استفاده می شود که برای استقرار آنها نیاز به کانکس نگهبانی می باشد .
ورودی کارخانه ها : برای حفاظت و بالا بردن امنیت کارخانه ها و کارگاه ها در ابتدای ورودی هر یک از کانکس های نگهبانی با نما و طرح های مختلف استفاده می کنند . تا تردد کارکنان و مسئولان کاخانه را زیر نظر داشته باشند .
استفاده از کیوسک نگهبانی در مراکز دولتی : در اکثر مراکز دولتی برای نگهبانان از کانکس های مخصوص نگهبانی استفاده می شود .
استفاده از کانکس ها در زندان ها و پادگانها : در این موارد برای حراست بیشتر می توان گفت که کانکس یا کیوسک نگهبانی را به عنوان باجه حراست می توان استفاده کرد .

 

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی و یا خرید کانکس نگهبانی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

به اشتراک گذاری