تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

کانکس چرخدار
کانکس چرخدار به کانکسی گفته می شود که زیر شاسی آن را چرخدار کرده و کانکس قابل حمل می گردد. این نوع کانکس ها اغلب در دو نوع تک محور و دو محور تولید میگردد.البته در موارد خاص مانند پایگاه های اورژانس جاده ای کانکس چرخدار در 3 محور هم ساخته می شود زیرا با توجه به اندازه ی کانکس دو محوره ساختن کانکس ریسک بالایی را می طلبد ولی اغلب سفارش کانکس چرخدار به صورت کانکس تک محور و دومحور می باشد و کانکس هایی با محورهای بالاتر به صورت سفارشی بررسی و طراحی می گردد. شرح کانکس تک محور و دو محور  به این صورت می باشد:
کانکس تک محور که شامل یک محور می باشد که دو چرخ به آن متصل است. کانکس های کمپینگ از نمونه های این کانکس می باشد. اجزای تشکیل دهنده آن محور، مالبند و چرخ ها است
کانکس دو محور که شامل دو محور می باشد که 4 جرخ به آن متصل است. اجزای این کانکس هم از محورها ، مالبند و چرخ ها می باشد.کانکس های سیار اغذیه فروشی نمونه ای از کانکس دو محوره است.
موارد استفاده:
موارد استفاده این کانکس ها به چند دسته تقسیم میگردد:
1.کانکس چرخدار سفری:
این نوع کانکس دارای آبدارخانه و طبق سفارش مشتری می تواند دارای سرویس بهداشتی هم باشد. کانکس چرخدار سفری از زیباترین نوع کانکس های موجود می باشد که طراحی فضای آن برای یک مسافرت که حس حمل خانه را به مسافران بدهد تعبیه می شود. این کانکس ها مانند یک سوئیت هستند که تمامی امکانات گرمایشی سرمایشی مانند کولر، بخاری ، سیستم صوتی و تصویری، مبلمان های راحتی آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ،تخت خواب و ..... را دارا می باشند. این نوع از کانکس به صورت کانکس چرخدار تک محور و کانکس چرخدار دو محور ساخته می شوند.

 

کانکس چرخدار|کانکس|خرید کانکس|فروش کانکس


2.کانکس چرخدار پلیس:
شاید این مدل کانکس های پلیس را در اماکن عمومی، جاده ها و میادین دیده باشید . این نوع کانکس ها که برخی از آنها به صورت موقت و برخی مستقر میباشند جزو کانکس های خدماتی به حساب می آیند. در مواقع تعطیلی و یا مواقع خاص تعداد زیادی از کانکس چرخدار پلیس در مکان های مورد نظر با سرعت بالا مستقر می شوند و می توان به سرعت آن ها را جمع آوری کرد.

3.کانکس چرخدار اورژانس:
این کانکس هم از نوع خدماتی است ، که میتوان در مکان های شهری و بین شهری مورد استفاده قرار گیرد. کانکس چرخدار اورژانس را در ابعاد دو محوره و حتی با محورهای بیشتر می سازند. در مواقع تعطیلی و افزایش سفرها این کانکس ها برای خدمات به مسافرین به شدت کاربرد دارد.
4.کانکس چرخدار امداد خودرویی
شرکت های امداد خودرویی هم از این نوع کانکس در مبادی ورودی شهرها و یا جاده های بین راهی برای خدمات به خودروها استفاده می کنند
در کل تمامی کانکس ها می توانند به کانکس چرخدار تبدیل شوند و الزامی از نظر به کارگیری در کارهای اشاره شده نیست ولی بیشترین موارد استفاده برای اطلاع همراهان عزیز بیان گردید.
چرخ های این کانکس ها از دو نوع روکش دار و بدون روکش استفاده میشود که از نمونه های آن می توان به چرخ های لندروری ، چرخ های پیکانی و چرخ های فرقونی اشاره کرد. این کانکس ها در دو نوع فنر دار و بدون فنر ساخته شده که در نوع فنر دار آن میان حمل بار سنگین تری را کانکس متحمل می شود.

برای دیدن گالری کانکس چرخدار کلیک کنید

به اشتراک گذاری