تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

جهت خرید و فروش کانکس دست دوم لطفا با شماره کارشناس زیر تماس حاصل کنید:

09128606030

کانکس دست دوم چیست؟
به کانکس هایی که در مکان های دیگری ( به صور مثال پروژه ها) مورد استفاده قرار گرفته اند و حال نیاز به استفاده از آنها دیده نمی شود و جهت خرید و فروش به بازار عرضه می گردند کانکس دست دوم می گویند.
مزیت کانکس دست دوم چیست؟
یکی از مزیت های کانکس دست دوم نسبت به سایر موارد در بازار می توان به قیمت آن اشاره کرد.کارفرماهایی که برای پروژه های بزرگ خرید بالایی از کانکس برای اسکان و استقرار و مباحث عملیاتی دارند می توانند با خرید کانکس دست دوم به صورت عمده هزینه های خود را به شدت پایین آورند.

 

کانکس دست دوم | خرید کانکس دست دوم | فروش کانکس دست دوم
خرید کانکس دست دوم:
شرکت کانکس کهن کانکس هایی که شرکت ها، پروژه ها و... که نیاز به دارند را خریداری می نماید . مفتخریم که پس از بررسی کارشناسانه توسط گروه فنی شرکت کانکس های دست دومی را خریداری کرده ایم که پس از عرضه دومرتبه آنها در بازار رضایت مشتریان خود را کسب نموده ایم
فروش کانکس دست دوم:
پس از بررسی و تایید کارشناس فنی از لحاظ متریال ، کیفیت و جنس  کانکس و... خرید کانکس دست دوم توسط شرکت انجام پذیرفته و در صورت نیاز در کارخانه کانکس کهن تمامی موارد و مشکلات آن، که در طول زمان برای کانکس صورت میگیرد رفع گردیده و تعمیرات مورد نیاز روی آن انجام شده و کانکسی به مشتری ارائه می شود که از  نظر کیفیت و کارآیی مشکلی برای کارفرما به وجود نیاورد


انواع کانکس دست دوم:
برخی از کانکس های دست دومی که میتوانید فروش آن را توسط متخصصان فروش کانکس کهن انجام داده و یا تعمیرات آن را  توسط کارشناسان فنی کانکس کهن انجام دهید.


کانکس دست دوم اداری
کانکس دست دوم ویلایی لوکس و سوپر لوکس
کانکس دست دوم اداری
کانکس دست دوم ساندویچ پانل
کانکس دست دوم روزنامه فروشی
کانکس دست دوم نمازخانه
کانکس دست دوم مخابراتی
کانکس دست دوم کارگری
کانکس دست دوم سالنی
کانکس دست دوم فروشگاهی
کانکس دست دوم غرفه بازیافت
کانکس دست دم چرخدار
کانکس دست دوم کیوسک
کانکس دست دوم سرویس بهداشتی
کانکس دست دوم امداد و کانکس اوژانس
کانکس دست دوم ساندویج پانل
کانکس دست دوم دو طبقه
کانکس دست دوم حراست


 

 

 

 

به اشتراک گذاری