تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

انواع کانکس

در ادامه به بررسی تعدادی از مهمترین و پرکاربرد ترین انواع کانکس پرداخته و توضیحات مختصری درباره هرکدام ارائه خواهیم کرد.

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی این نوع معمولا دارای ابعاد کوچک و برای استقرار نگهبان یا پرسنل حراست در ورودی مجموعه ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و شرایط آن بگونه ای است که نفر به تمامی جهات دید کامل داشته باشد تا بتواند کل محدوده را تحت کنترل داشته باشد.

کانکس نگهبانی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی اسکان نیرو ها در کارگاه های ساختمانی و همچنین دفاتر اداری برای مهندسین پروژه نیازمند فضایی می باشدکه با هزینه کم و سرعت زیاد ساخته شود.از این رو استفاده از کانکس کارگاهی بهترین گزینه برای این نیاز بشمار می رود و انواع معمولا با ابعاد و اندازه های متفاوتی در هر کارگاه میتوان آنهارا یافت.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی استفاده به عنوان خانه پیش ساخته از این سازه ها باعث بوجود آمدن محصولی بنام کانکس ویلایی گردیدکه این سازه به مانند یک خانه مجهز دارای اتاق های متعددو سرویس بهداشتی می باشد.بسته به ابعاد امکانات داخلی آن نیز متغییر بوده و بیشتر در مناطقی مانند لواسانات و شهر های خوش آب و هوا از آنها استفاده می کنند.

کانکس ویلایی

کانکس سرایداری

 کانکس سرایداری در بسیاری از مجتمع های آپارتمانی بخصوص اداری و گاهاًمسکونی با تعدادواحد های زیاد نیاز به یک سرایدار یا نگهبان دارند که بصورت دائمی در آنجا مستقر باشد از این رو برای سکونت و استقرار نگهبان و خانواده اش اقدام به تهیه یک کانکس سرایداری می کنند که معمولا در حیاط یا پارکینگ مجتمع قرار می گیرد.

 

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی معمولا در تقاطع های پر رفت و آمد برای فروش محصولات مختلف فرهنگی و روزنامه های مطبوعاتی از کانکس فروشگاهی استفاده می شود. این نوع معمولا ابعاد کوچکی داشته که دارای کرکره های برقی و نورپردازی برای روشنایی در هنگام شب می باشد.

 

کانکس فروشگاهی

کانکس کیوسک

کانکس کیوسک خدمات شهری این سازه ها وظیفه ارائه خدمات مختلف اجتماعی و شهروندی را در داخل فضای شهری دارند که از جمله مهمترین آنها ایستگاه های دوچرخه ، کیوسک های دستگاه خودپرداز بانکی ، اهدای خون ، ارائه مشاوره های پزشکی و عرضه محصولات فرهنگی می باشد.

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار نوع چرخدار معمولا برای کاربری هایی که نیاز به جابجایی های زیاد دارند مورد استفاده قرار میگیرد و گاهاً با نام کاروان های سیار یا کاروان مسافرتی نیز از آن یاد می شود.نمونه های بارز آن ایستگاه های سیار پلیس راه و کاروان های توریستی می باشد.

کانکس چرخدار , کانکس چرخ دار

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

دفتر مرکزی:

021-22466030

شماره همراه مدیر فروش: 09128606030

 

به اشتراک گذاری