تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

پیش گفتار
کانکس مدیریتی سازه ای پیش ساخته جهت استقرار بخش مدیریتی یک شرکت یا مجموعه کاری می باشد که هم به لحاظ ظاهر و هم از لحاظ امکانات دارای ویژگی های خاص و متفاوتی نسبت به کانکس های معمولی و کارگاهی می باشد.از جمله این تفاوت ها لوکس بودن فضای داخلی و تجهیزات آن و همچنین دارا بودن بخش هایی نظیر میز منشی ، فضای انتظار، اتاق جلسات و آبدارخانه جهت پذیرایی ار مراجعین بوده که بتواند پاسخگوی نیاز یک مجموعه از بخش مدیریتی خود باشد.


مشخصات کلی کانکس مدیریتی
دور کلاف کانکس از تیر آهن استفاده می شود و این موضوع به ابعاد سازه بستگی دارد برای مثال در یک سازه پیش ساخته 21 متری از تیرآهن 14 استفاده می شود.
در نمای کانکس می توان از متریال های مختلف با سلیقه مشتری استفاده کرد. اصولا نمای کانکس مدیریتی به صورت خاص طراحی می شود که قابل تمایز نسبت به کانکس های دیگر است برای مثال از ساندویچ پانل دکوراتیو با طرح آجری می توان استفاده کرد.
نمای داخل این نوع سازه ها هم دارای متریال لوکس می باشد. دیزاین داخلی اصولا با بودجه و سلیقه ی مشتری همخوانی دارد برای مثال می توان از کناف و کاغذ دیواری استفاده نمود.
برق کشی این نوع کانکس به صورت ساختمانی انجام می شود و میتوان از چراغ های سقفی smd  در داخل کانکس استفاده کرد. همچنین جهت زیبایی بصری بیرون کانکس می توان در سایه بان بیرون کانکس روشنایی هالوژن استفاده نمود.
عایق کاری های کانکس به خوبی و با بهترین عایق آماده می گردد و از پشم شیشه و پشم سنگ جهت عایق گرما و سرما استفاده می شود. در کف کانکس از سرامیک های اسلب و 60 در 60 همراه با قرنیز استفاده می گردد.
مسئله امنیت در کانکس های مدیریتی بسیار مهم است و در این جهت از درب های ضد سرقت چند قفله و پنجره هاب دو جداره upvc  همراه با حفاظ استفاده می شود.
لازم به ذکر است این نوع کانکس در سایز و اندازه و نقشه ی شما قابل طراحی ، تولید و اجرا می باشد وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030 

به اشتراک گذاری