تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

مزایای کانکس مسکونی :


_ ساخت سریع با هزینه های مناسب و دیگری قابلیت جابجای آن می باشد
_ زمان ساخت بسیار پائین و همچنین در همه شرایط قابل اجرا می باشد
_ نیازی به طی کردن مسائل مربوط به اخذ پروانه ساخت و دیگر مراحل اداری ندارد
_ بهترین گزینه استفاده برای باغ و یا ملکی که به تازه گی خریداری شده و قصد استفاده موقت از آن را دارید.

 

از دیگر دلایلی که باعث میشود کانکس مسکونی مورد استقبال قرار بگیرد زیاد است، اما مهم ترین دلیلی که این کانکس در همه جای دنیا محبوب است و بازار خرید و فروش آن رونق دارد این است که بر خلاف یک سازه ی ساختمانی که با هزینه زیاد ساخته میشود و روند ساخت آن زمان بر است.

این سازه های از پیش ساخته نیاز به صرف زمان زیادی ندارند و با هزینه ی مناسب نیز میتوان آن ها را تهیه کرد.

از مزیت های دیگر کانکس های مسکونی این است که برخلاف سازه های سنتی تغییرات فصل محدودیتی برای آن ها ایجاد نمی کند.

برای مثال در زمستان و یخ بندان نمیتوان ساخت و ساز را ادامه داد زیرا مصالح ساختمانی و بتن ها ممکن است یخ بزنند مثلا فصل تابستان در گرمای فرسا نمی توان ساختمان سازی کرد، اما با استفاده از کانکس های مسکونی میتوان در کمترین زمان ممکن اقامت گاه مناسبی فراهم کرد که امکانات لازم برای زندگی را دارد.

گاهی نیز پیش می آید که در ملک شخصی به علت عدم صدور پروانه ساخت یا مشکلاتی از این دست امکان ساخت و ساز وجود ندارد و شخصی میخواهد تعطیلات تابستان را آنجا بگذراند، بهترین راه حل خرید کانکس مسکونی است.

 

مزایای کانکس ویلایی:


اولین و مهم ترین مزیت کانکس ویلایی این است که در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله مقاومت خیلی بالایی دارند چر که این سازه های پیش ساخته عمدتا انعطاف پذیر هستند. نکته ای که در رابطه با زلزله باید به آن توجه داشته باشید این است که رابطه معکوسی بین وزن یک سازه و میزان آسیب پذیری آن در زلزله وجود دارد. هر چه یک ساختمان سنگین تر باشد احتمال ریزش آن بر اثر زلزله بیشتر خواهد بود. از این رو در ساخت کانکس ها از مصالحی استفاده می شود که وزن آنها بسیار سبک ایت و مقاومت خیلی خوبی در برابر زلزله دارند.

از دیگر مزیت کانکس های ویلایی این است می توان آنها را ترمیم و بازسازی کرد و در مقایسه با بازسازی ویلاهای سنتی هزینه آنها کمتر است. همچنین این امکان وجود دارد که هر بخش را به صورت جداگانه بازسازی و ترمیم نمایید. نکته جالب توجه دیگر در رابطه با کانکس های ویلایی این است که می توان آنها را مانند ویلاهای سنتی خرید و فروش کرد و با توجه به تورم قیمت این سازه ها بالا می رود.

یکی دیگر از مزیت های کانکس های ویلایی این است که قابلیت حمل و جابه جایی دارند. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی ویلای تان را حمل کرده و در نقطه ای که مد نظر دارید آن را اجرا کنید. همچنین امکان باز کردن این سازه و جا به جا کردن آن به مناطق دیگر وجود دارد. همچنین اجرای این ویلا با سرعت بالا و در حداقل زمان ممکن صورت می گیرد. برای این منظور، با توجه به متراژ و طراحی و معماری ویلا بین دو هفته تا شش ماه حداکثر طول می کشد تا ویلای شما آماده شود. علاوه بر این، در مقایسه با سازه های سنتی شما هزینه کمتری را برای اجرای کانکس های ویلایی پرداخت خواهید کرد.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس مسکونی، ویلایی و یا خرید کانکس مسکونی، ویلایی و یا حتی کانکس مسکونی، ویلایی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

به اشتراک گذاری