تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

انواع مدل های کانکس ویلایی :


در یک تقسیم بندی کلی دونوع اصلی از این سازه ها می تواند وجود داشته باشد:


1. کانکس ویلایی آماده : این نوع سازه بصورت پیش ساخته و آماده برای حمل در کارخانه تولید کننده موجود بوده که شما پس از بازدید می توانید خرید و آن را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل نصب کنید.این سازه ها حداکثر بصورت یکپارچه دارای ابعاد 40 متر مربع بوده و ابعاد بزرگتر می بایست بصورت دوقلو یا حتی سه و چهار تکه ساخته و سپس در محل به یکدیگر متصل شوند. از مزایای کانکس ویلایی آماده می توان به نصب سریع و قابلیت جابجایی آسان آن اشاره کرد و معایب آن نیز محدودیت در طرح، ابعاد و ارتفاع بوده تا بتوان در جاده ها آن را جابجا نممود.


2. کانکس ویلایی اجرا در محل : در این حالت تمامی مصالح و ادوات مورد نیاز جهت ساخت کانکس ویلایی به ملک شما منتقل و تمامی مراحل اجرای کار در ملک شما انجام می گردد که ممکن است بین 20 تا 45 روز بسته به ابعاد و شرایط کار زمان ببرد. این نوع برای افرادی که ملک آنها شرایط تردد تریلی برای حمل سازه آماده را نداشته یا خواهان ارتفاع بلند تر ، ابعاد بزرگ با پلان و طرح اختصاصی و یا کانکس ویلایی دوبلکس و دوطبقه با بهارخواب و تراس بوده مناسب است.

 

امکانات کانکس مسکونی :


_ کانکس های مسکونی مانند یک خانه دارای تجهیزات کامل می باشد
_ دارای بتقسیمات حریم های خصوصی و عمومیمی فضای ورودی یا کفش کن ، اتاق خواب با کمد دیواری ،
_ آشپز خانه با تجهیزات کامل سرویس بهداشتی با چشمه های فرنگی یا سنتی
_ حمام با امکانات، انباری ایمن نهارخوری و حتی امکانات و متعلقات جانبی مانند
_ مخزن ذخیره آب پنل های خورشیدی تولید برق و امکانات رفاهی از این قبیل.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس مسکونی، ویلایی و یا خرید کانکس مسکونی، ویلایی و یا حتی کانکس مسکونی، ویلایی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

به اشتراک گذاری