تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 برای ورود به گالری کانکس پانل سقفی کلیک کنید

 عایق داخلی کانکس ساندویچ پانل به انتخاب مشتری گرامی هست، ورق الوزینگ (پوشیده از روی و آلومینیوم)یا گالوانیزه پوشش فلزی هست که متناسب با محیط خشک و مرطوب استفاده میشه، ولی عایق داخلی میتونه ۴ نوع باشه:
 پلی یورتان
پلی استایرن
اکس پی اس
پشم سنگ


هر کانکس که مناسب کنیاز پروژه هست میتونید برای کانکس سفارش بدید، باید به کاربری نگاه کرد:
اگر نیاز به عایق برودتی دارید و در گرمخانه و سردخانه مورد مصرف قرار میگیره باید از عایق های فشرده مثل یورتان یا اکس پی اس استفاده کنید با دانسیته ۴۰
اگر مورد مصرف در سوله و مکان های بزرگ هست میتونید از پلی استایرن با دانسیته ۲۰ استفاده کنید که قیمت مناسب تری داره و کاربری عایق گرمایی و برودتی در الویت دوم هست
ولی اگر نیاز به عایق صوتی دارید بهترین گزینه عایق پشم سنگ با دانسیته ۸۰ هست که اصطلاحا میرایی صدا رو در خودش میکشه و انتقال میدهد.


پلی اورتان چیست و چه کاربردهایی دارد؟
امروزه با تحقيقات و پيشرفت بعمل آمده در زمينه توليد مواد كامپوزيت ساندويچ پانل ها به عنوان يكي از مصالح ساختماني سبك و مقاوم طراحي و توليد مي شوند. پانلهاي سبك با قابليت مقاومت بالا اولين بار در ساخت آشيانه هواپيماهاي جنگي در طي جنگ دوم جهاني مورد استفاده قرار گرفته اند از آن زمان و با پيشرفتهاي مهم در زمينه طراحي و ساخت اين مواد امروزه ساندويچ پانلها در گستره وسيعي از ساخت شاتلهاي فضايي تا توليد دربهاي معمولي ساختمانهاي اداري و مسكوني بكار برده مي شوند.
طراحي ساندويچ پانلها كاري بسيار پيچيده براي رسيدن به نيازمنديهاي خاص مانند مقاومت حرارتي، آب بندي، مقاومت مكانيكي، مسائل بهداشتي، ايمني در مقابل حريق و مسائل زيست محيطي است. ساندويچ پانلها براي دستيابي به اين موارد طراحي و توليد مي شوند.
 به دليل عايق بودن و دارا بودن جداره هاي داخلي و خارجي رنگي پانلهاي پيش ساخته يكي از بهترين مصالح براي جلوگيري از نفوذ آب و هدر رفتن انرژي به شمار مي روند. ساندويچ پانلها روشهاي بسيار آسان و اقتصادي براي تمام نيازمنديهاي ساختماني ارائه مي دهند.

شرکت فراکهن سازه پایدار
بزرگترین تولید کنندگان کانکس  و ساختمان های پیش ساخته از نوع ساندویچ پانل در ایران با دو دهه سابقه  می باشد. مهمترین کاربرد آن ویلایی در مساحت و ابعاد مختلف و جهت اسکان موقت پروژه های عمرانی و راهسازی و نیروگاهی و حفاری نفت و گاز و پتروشیمی و... ساخته و در اختیار خریدار و مشتریان محترم پس از بازه زمانی یک ماهه قرار میدهیم


از جمله مصارف ساندویچ پانل عبارتند از:
1) انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری پیچ مخفی دو رو ورق ، یک رو ورق یک رو فویل ، یک رو ورق یک رو کاغذ ، دو رو نایلون و دورو کاغذ
نوع ورق مورد استفاده : ورق آلوزینک پیش رنگ کوره ای یا ورق گالوانیزه پیش رنگ شده و یا آلومینیوم و ...
2) ساندویچ پانل سردخانه ای
3) ساندویچ پانل اتاق تمیزکلینروم
4)  ساندویچ پانل پیچ مخفی دیواری
5) انواع فلاشینگ ها با ورق آلوزینک
6) آبرو با ورق گالوانیزه
7) کانکس کارگاهی ، آموزشی ، اداری و مسکونی
8) ساختمان های پیش ساخته اداری مسکونی ویلایی مهندسی
9) ساخت سوله و سازه های صنعتی و مخازن
10)اتاق های ایزوله و یخچالی ماشین حمل بار سردخانه های زیر صفر و بالای صفر

 با ما در ارتباط باشید:

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند :

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

> خدمت به شما افتخار ماست <

 

بیشتر بخوانید:

 

به اشتراک گذاری