تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 کانکس اداری :


کانکس های اداری استفاده های بسياری در سازمان ها ، شركت ها و حتي بخش هاي خصوصي دارند. کانکس اداری بنا بر ضرورت دبپلماسي و سلسله مراتبی اداری تهيه ميگردند. فضای متناسب با تعداد كاربر در آن وجود عايق هاي صوتی و نيز پيش بينی نصب تكنولوژی هايي مانند اینترنت وايرلس و انواع كابل مخابراتي و تلفني از ملزومات طراحي و مشاوره قبل از ساخت کانکس اداری ميباشد.
کانکس های اداری را می توان بر اساس نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های متفاوت ساخت . همچنین می توان پارتیشن بندی کاملا دلخواهی را داشت. کانکس های اداری امروزه یکی از راهکارها برای نقل و انتقال و اسکان سریع پرسنل می باشد.
کانکس های اداری با توجه به استقرار سریع ، جابجایی راحت ، عدم نیاز به مجوزهای ساخت و نیاز به سرمایه پایین مورد استقبال ادارات و یا کارخانجات می باشد. برخی از مزایای استفاده از کانکس های اداری به شرح زیر می باشد :

  • نصب یک روزه
  • امکان دمونتاژ کانکس و نصب دوباره آن در محیط جدید
  • قابلیت جابجایی کانکس حتی پس از نصب
  • عدم لزوم به ایجاد فندانسیون


"شما می توانید برای سفارش کانکس اداری با ما تماس بگیرید و بر اساس نیاز خود سفارش کار را به کارشناسان ما بدهید تا در سریعترین زمان ممکن خدمات را به شما ارائه دهیم"

کانکس اداری

کانکس کهن

کانکس اداری

 

 کانکس های اداری سالن :

کانکس های اداری سالن استفاده های بسياری در سازمان ها ، شركت ها و حتي بخش هاي خصوصي دارند . کانکس اداری بنا بر ضرورت دبپلماسي و سلسله مراتبی اداری تهيه مي گردند. فضای متناسب با تعداد كاربر در آن وجود عايق هاي صوتی و نيز پيش بينی نصب تكنولوژی هايي مانند اینترنت وايرلس و انواع كابل مخابراتي و تلفني از ملزومات طراحي و مشاوره قبل از ساخت کانکس اداری مي باشد.
کانکس های اداری را می توان بر اساس نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های متفاوت ساخت . همچنین می توان پارتیشن بندی کاملا دلخواهی را داشت. کانکس های اداری امروزه یکی از راهکارها برای نقل و انتقال و اسکان سریع پرسنل می باشد .
کانکس های اداری با توجه به استقرار سریع ، جابجایی راحت ، عدم نیاز به مجوزهای ساخت و نیاز به سرمایه پایین مورد استقبال ادارات و یا کارخانجات می باشد.

کانکس اداری سالن

کانکس اداری سالن

 

 

کانکس های اداری نسبت به انواع کانکس های دیگر دارای تجهیزات متفاوتی هستند. این نوع کانکس ها به سیستم کامپیوتر، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی و هرچه که در یک اداره کامل وجود دارد، مجهز هستند. ر بر اساس نوع نیاز کاربران در شکل ها و نقشه های مختلفی تولید میشوند و حتی در برخی از مواقع در زیر آن شاسی چرخدار قرار میگیرد تا کاربران بتوانند آن را به هر مکانی که تمایل دارند، حمل کنند.

نوعی از کانکس که در ابعاد بزرگتر طراحی و تولید می شود کانکس اداری است. که بیشتر به عنوان دفاتر کار , دفاتر مدیریتی همچنین به عنوان دفتر کار سازمانها و مراکز خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد .

بیشتر کارگاه های بزرگ صنعتی مانند مجتمع های فولاد یا مجتمع های کارخانه ای بزرگ سبزه پاک کنی و … برای اینکه بخش اداری خود را در مکانی مناسب مستقر کنند از کانکس دفتری استفاده می کنند . کانکس اداری تقریبا می توان گفت تمام امکاناتی که یک ساختمان اداری دارد را شامل می شود .

1-کانکس اداری در سازمان های دولتی جهت مدیریت

2-استفاده از کانکس اداری در پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی که هنوز تمام نشده است. جهت مدیریت آسان امورات  پروژه

3-استفاده از کانکس اداری در مناطق محروم به عنوان بخش اداری و مدیریتی مناطق کوچک .

 

کانکس اداری

 

چه امکاناتی کانکس اداری دارد؟

1-کانکس دفتری دارای اتاق های پرسنل مانند کارمندها , منشی , مدیر , معاونت و ….می باشد .

2-کانکس اداری دارای نماز خانه می باشد .

3-کانکس دفتری باید اتاقی به عنوان آبدار خانه داشته باشد. که از این حیث باید تمام امکانات یک آبدارخانه سیار را داشته باشد

4-سالن انتظار باید داشته باشد .

5-کانکس های اداری باید دارای سرویس بهداشتی باشند .

و بسیاری از امکانات دیگر که می توان بهش افزود .

طرح و نمای کانکس اداری

یکی از موارد مهم در تولید کانکس اداری طرح و نمای داخلی و خارجی آن می باشد . نما یک ویژگی جدایی ناپذیر از هر سازه ای است که در طراحی کانکس اداری نیز باید بدان توجه کنیم . کانکس دفتری اگر نمای جذاب و پسندیده ای داشته باشد مسلما حس خوبی به کارمندانی که داخل آن مشغول فعالیت هستند می دهد. و همچنین به زیبایی محیط اطراف خود نیز می افزاید .