تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس رستوران را می توان به عنوان یکی از انواع سازه های پیش ساخته نام برد. با توجه به پیشرفت در زمینه ی ساخت و ساز و مهم بودن سرعت در ساخت این نوع سازه ها و فضاهایی که می توانند اینگونه موارد را در خود جای دهند کانکس رستوران در اکثر نقاط دنیا جایگزین ساخت و ساز به روش سنتی شده است.

با توجه به ویژگی های این نوع کانکس و نحوه ی ساخت و اجرای آن، کانکس رستوران یکی از روش های بسیار پر کاربرد در عرضه غذا می باشد.

 

کانکس رستوران

 

این نوع کانکس به چند دسته تقسیم میگردد:

1.کانکس رستوران ثابت

2.کانکس رستوران سیار

3.کانکس رستوران بزرگ

4.کانکس رستوران آشپزخانه ایی

5.کانکس رستوران سیار

6.کانکس فست فود

7.کانکس کافی شاپ

و...

مشخصات فنی کانکس رستوران ساخته شده توسط کانکس کهن:


كانكس رستوران به ابعاد ٣ در ٣ از نماي كامپوزيت و ورودي كركره اي كف كانكس ورق آلومينيوم آجدار ديوارهاي داخلي كامپوزيت سقف داخلي كناف مستقر در درياچه خليج فارس تهران
ساخته شده توسط شرکت کانکس کهن

_________________________________

کانکس رستوران به کانکس هایی گفته می شود که مخصوص استفاده به عنوان غذاخوری،رستوران،فست فود و کافی شاپ طراحی شده اند.کانکس های غذاخوری را می توان در پروژه های ساختمانی عمرانی ,کارگاهها ,کارخانجات,دانشگاهها,مدارس و هر مکانی که به غذا خوری احتیاج باشد استفاده نمود .این کانکس ها با توجه به کاربری که دارند باید دارای امکانات و تجهیزات مخصوص به هر یک از موارد ذکر شده راداشته باشند.به عنوان مثال یک کانکس رستوران باید دارای یک آشپزخانه ی کامل باشد و امکانات آشپزخانه بصورت کامل تعبیه شده و دارای لوله کشی آب گرم و سرد،کابینت،سینک روشویی و لوله کشی گاز و … باشد و یا امکانی را فراهم کند که در داخل آن میز و صندلی چیده شود تا افراد بتوانند در داخل کانکس غذای خود را میل نمایند. برای راه اندازی یک رستوران و غذا فروشی،استفاده از کانکس رستوران به دلیل داشتن هزینه ی پایین تر نسبت به ساخت بنا،استقرار سریع و قابلیت جابه جایی بسیار مناسب تر خواهد بود.

 کانکس رستوران

انواع کانکس رستوران:

کانکس های رستوران باتوجه به نوع کارایی آنها و سفارش مشتری دارای انواع مختلفی می توانند باشند.به عنوان مثال اگر بخواهید رستوران شما برای مشتریان سال پذیرایی نیز داشته باشد می توان از کانکس های سالنی برای این کار استفاده کرد.و همچنین کانکس های رستورانی می توانند دارای ابعاد،نمای خارجی و دکوراسیون داخلی مختلفی باشند.