کانکس ویلایی در واقع بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید صاحب یک سوئیت کوچک اما با امکانات کامل یک منزل مسکونی باشید. از جمله امکانات دیگر این نوع سازه می توان به هزینه ی مناسب آن، قابلیت جابجایی، مقاومت بالا در برابر زلزله و سرعت ساخت بالای آن اشاره کرد. این نوع قابلیت ها باعث پرطرفدار بودن این محصول شده است. این نوع از کانکس محدودیتی برای ساخت ندارد و در همه نوع ابعادی به سفارش مشتری محترم قابل طراحی، ساخت و اجرا می باشد.

در این قسمت کانکس جدید ساخت گروه صنعتی کانکس کهن، کانکس ویلایی 18 متر مربعی می باشد که جنس بدنه ی آن سایدینگ طرح چوب می باشد و سقف از ورق طرح سفال. درب و پنجره UPVC با شیشه دو جداره و کف آن سرامیک می باشد. ابعاد این کانکس نیز 6 در 3 می باشد.

کانکس ویلایی 18 متر مربع

کانکس ویلایی 18 متر مربع

کانکس ویلایی 18 متر مربع

کانکس ویلایی 18 متر مربع

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانکس های مختلف و همینطور کاربری های مختلف آن ها با نگاهی کوتاه به سایت شرکت کانکس کهن با آن ها آشنا شوید و همینطور می توانید از مسیرهای زیر با ما در ارتباط باشید:  

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030 

  

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد.   

> خدمت به شما افتخار ماست <  

 

مطالب مرتبط:  

کانکس پانلی | کانکس گردشگری | کانکس ویلایی

تاریخ انتشار خبر: 1399/08/19 19:03