تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

قیمت کانکس

قیمت کانکس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت کانکس اشاره کرده ایم :

 

شرایط اقتصادی

هنگامی که نواسانات قیمت در بازار وجود نداشته باشد ، قیمت انواع کانکس ثابت می باشد و در غیر این صورت با نوسانات بالا و پایین رفتن قیمت ها مواجه خواهیم بود . بنابراین از شما مشتری گرامی خواهشمندیم زمان مناسب را جهت خرید کانکس در نظر داشته باشید و همواره با کارشناسان فروش کانکس در شرکت کانکس کهن در ارتباط باشید تا از قیمت انواع مختلف کانکس خبردار شوید :

شماره دفتر مرکزی : 02122466030

شماره همراه مدیر فروش : 09128606030

 

نوع متریال و جنس مصرفی در تولید کانکس

اجناس و ترکیباتی که در ساخت کانکس بکار میرود از انواع مختلف بوده . در صورتی که از اجناس مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شده باشد قیمت کانکس بالاتر از هنگامی می باشد که از اجناس با کیفیت پایین تر استفاده شده است .

 

نوع سفارش و درخواست مشتری محترم

هنگامی که مشتری گرامی درخواست خرید کانکس را دارد ، قیمت کانکس مورد نظر به درخواست مشتری بستگی دارد . به عواملی نظیر : اندازه کانکس ، نوع مواد مصرفی در آن ، نوع کانکس مورد نظر ، سفارشی بودن و یا انتخاب محصولات آماده و ...

در این هنگام با توجه به شرایطی که گفته شد ، برآورد هزینه شده و به مشتری مورد نظر اطلاع داده می شود .

  

لیست قیمت محصولات کانکس کهن

در واقع میتوان گفت بهترین روش برای اطلاع از قیمت انواع کانکس ، تماس با کارشناسان ما در کانکس کهن می باشد . شما به راحتی هرچه تمام تر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با گفتن ابعاد ، امکانات و مشخصات کانکس مورد نظرتون در کمترین زمان ممکن قیمت کانکس شما محاسبه شود و همراه مشخصات فنی و دیگر موارد خدمت شما ارائه شود . در این مورد شما با یک تیر دو نشان خواهید زد . هم می توانید با مشخصات مختلف کانکس ها آشنا شوید و هم می توانید قیمت هرکدام از آن ها را به صورد دقیق متوجه شوید تا با اطلاعات بیشتر نسبت به قبل خرید به صرفه تر ، با هزینه ی کمتر و بهتری داشته باشید .

همکاران ما در قیمت فروش کانکس همه روزه در ساعات اداری به صورت رایگان اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان قرار خواهند داد تا بهترین انتخاب را برای خرید کانکس داشته باشید . حتی در مواردی که با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما نیاز به جلسه حضوری باشد ، کارشناسان فروش کانکس کهن در محل مورد توافق آماده می شوند و مشاوره ی برآورد هزینه ها ، لیست مشخصات فنی و مصالحی که می بایست استفاده شوند را به طور کامل و رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد .

 

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند : 
 
 
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

تاریخ انتشار: 1400/07/16 07:42