تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

انواع کانکس کانتینر و کاربرد آن

کانتینرها جدایی ناپذیرترین بخش کل صنعت حمل و نقل و تجارت را تشکیل می دهند. کانکس کانتینرهای حمل و نقل سازه هایی هستند که طیف گسترده ای از محصولات را ذخیره می کنند که باید با استفاده از انواع مختلف کشتی های کانتینری از نقطه ای به نقطه دیگر جهان حمل شوند.

حدود هفده میلیون کانکس کانتینر بین وجهی در جهان وجود دارد و بخش بزرگی از محموله های بین المللی تولید شده توسط تجارت بین المللی در کانتینرهای حمل و نقل حمل می شود.

 اختراع آنها سهم عمده ای در جهانی شدن تجارت در نیمه دوم قرن بیستم داشت و به طور چشمگیری هزینه حمل و نقل کالا و در نتیجه تجارت از راه دور را کاهش داد.

از زمان ظهور اولین کانتینرها در دهه 50 تا به امروز، تنوع زیادی از کانتینرهای دریایی و چندوجهی برای پاسخ به نیازهای زنجیره لجستیک برای اطمینان از جابجایی صحیح بارها پدید آمده است. نکات مهمی که باید در نظر داشت:

-اندازه و وزن بار

-ماهیت جامد یا مایع محموله

- درجه استاندارد بودن محموله

-نوع جرثقیل و حمل کننده آن مورد نیاز برای آن محموله

کانتینرهای متحرک از محتویات داخلی خود در سفرهای طولانی محافظت می کنند و این اطمینان را میدهند که محموله را سالم به شما باز می گرداند.

به این ترتیب، بسته به نوع محصولاتی که قرار است حمل شود، کانتینرها ممکن است از نظر ابعاد، ساختار، مواد، ساخت و ساز و غیره متفاوت باشند.

برخی از رایج ترین انواع کانتینرهای حمل و نقل که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند در زیر ذکر شده اند.

1-کانتینرهای نگهداری مواد خشک

2-کانتینر پهلو باز

3-کانتینر یخچال دار

4-کانتینر مخازن

5-کانتینر نیم قد

6-کانتینرسفارشی با کاربری خاص

 

دفتر مرکزی : 02122466030

 

همراه مدیر فروش : 09128606030

 

 >> جهت مشاهده ادامه تصاویر کانتینر کلیک کنید << 

 

به اشتراک گذاری