تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

انواع کانکس کانتینر

1-کانتینرهای نگهداری مواد خشک
متداول ترین کانتینرهای حمل و نقل ، کانتینرهای نگهداری مواد خشک هستند که توسط سازمان جهانی استاندارد (ایزو) ابعاد مختلف استانداردی دارند که در اندازه های 20 فوت، 40 فوت و 10 فوت هستند و برای حمل کالاهای خشک طراحی شده اند. این کانتینرها امکان کنترل دما را ندارند، بنابراین برای جابجایی مواد غذایی یا مواد شیمیایی که نیاز به یخچال دارند مناسب نیستند.


2-کانتینر پهلو باز
این واحدهای ذخیره سازی دارای درهایی هستند که می توانند به اضلاع کاملاً باز تبدیل شوند و فضای بسیار وسیع تری برای بارگیری مواد ایجاد می کنند.
کانتینر پهلو باز دارای یک ضلع بلند است که می تواند کاملا باز شود. این مورد برای کالاهای وسیعی که ممکن است عبور از انتهای یک کانتینر تونلی یا کانتینر ذخیره خشک دشوار باشد، مفید است. پهلوهای جانبی بازشو گویی از دو در بزرگ ساخته شده است، اما برای محافظت از کالاهای داخل آن می توان پهلوها را محکم کرد.
جهت تخلیه مصالح ساختمانی شامل فولاد، آهن و غیره در اندازه های استاندارد 20 فوت و 40 فوت ارائه می شود.


3-کانتینر یخچال دار
کانتینر یخچالی یا ریفر یک کانتینر بین‌وجهی است که برای حمل و نقل محموله‌های حساس به دما در یخچال نگهداری می‌شود. در حالی که یک ریفر دارای یک واحد تبرید یکپارچه خواهد بود و نیروی برق را از یک سایت مستقر در زمین، یک کشتی کانتینری یا در اسکله میگیرد. هنگامی که در جاده بر روی یک تریلر یا واگن راه آهن حمل می شوند، می توانند از ژنراتورهای دیزلی که در سفرهای جاده ای به کانتینر متصل می شوند، تغذیه شوند. کانتینرهای یخچالی قادر به کنترل دمای 65- تا 40 درجه سانتیگراد هستند. آنها منحصراً برای حمل و نقل مواد فاسد شدنی مانند میوه ها و سبزیجات در فواصل طولانی استفاده می شوند.


4-کانتینر مخازن
کانکس کانتینرهای ذخیره سازی هستند که برای نگهداری مایعات طراحی شده اند. آنها معمولاً از مواد ضد خوردگی به دلیل مواد شیمیایی که برای حمل استفاده می شوند ساخته می شوند. مخازن همچنین ممکن است برای نگهداری کالاهای خشک مانند شکر استفاده شوند، اما اغلب آنها منحصراً برای مایعات استفاده می شوند.
آنها عمدتاً از فولاد قوی یا سایر مواد ضد خوردگی ساخته می شوند که طول عمر و محافظت از مواد را طولانی تر می کنند.


5-کانتینر نیم قد
نوع دیگری از کانتینر حمل و نقل شامل کانتینرهای نیم ارتفاع است. این مخازن بیشتر از فولاد ساخته شده اند و ارتفاع این مخازن نصف مخازن با اندازه کامل است. مخصوصاً برای مواردی مانند زغال سنگ، سنگ و غیره که نیاز به بارگیری و تخلیه آسان دارند استفاده می شود


6-کانتینرسفارشی با کاربری خاص
 کانتینر با کاربری خاص را می توان تقریباً در هر شکل یا ابعادی ساخت. از آنها برای حمل اقلامی استفاده می شود که نیاز به ساخت کانتینر سفارشی برای آنها وجود دارد . اکثر شرکت های حمل و نقل تا حد امکان از استفاده از کانتینرهای مخصوص خودداری می کنند زیرا ساخت و حمل و نقل آنها هزینه بر است. شرکت کانکس کهن برای شما طرح و برنامه ویژه اي دارد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 02122466030

همراه مدیر فروش : 09128606030

 

 >> جهت مشاهده ادامه تصاویر کانتینر کلیک کنید << 

به اشتراک گذاری