تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com


کانکس دست دوم برای موارد زیر بسیار پرکاربرد است:
۱. اتمام پروژه و تعطیلی کارگاه
۲. نیاز موقت چند ماهه
۳.کمبود بودجه کافی برای خرید کانکس نو
قیمت کانکس دست دوم
با توجه با متریال به کار رفته در ساخت کانکس و میزان سلامت ظاهری، وجود و مقدار پوسیدگی و هر نوع آسیب دیدگی احتمالی قیمت گذاری متفاوت است
 گروه صنعتی کانکس کهن بعد از ثبت درخواست شما جهت خرید کانکس دست دوم ، کارشناسان خود را به محل مورد نظر اعزام می‌کند تا برآورد قیمت صورت پذیرد.
لازم به ذکر است کانکس های ساخت و تولید این شرکت در الویت خرید قرار دارد.
بعد از خرید کانکس ، همکاران ما با برطرف کردن کلیه عیوب کانکس آنرا بعنوان کانکس دست دوم به کارفرمایانی که به دلایل ذکر شده در بالا نیاز به کانکس دست دوم داشته باشند با قیمت منصفانه به فروش می‌رساند.
در صورتی که شرایط بازدید از کانکس فراهم نشود شما می توانید عکس و فیلم کانکس را برای ما ارسال نمایید.آیا کانکس دست دوم قابل اعتماد است؟
رسالت اصلی مجموعه کانکس کهن، رضایت مشتریان با ارائه کانکس نو و حتی دست دوم است. بنابراین به طور جدی به کیفیت متریال و طراحی و ساخت کانکس ها نظارت داریم و برای کانکس های دست دوم تمامی عیوب را برطرف کرده و در حد نو به مشتریان تحویل می دهیم
یکی از بهترین مصارف کانکس دست دوم،  کانکس نگهبانی ساختمان است که بعد از اتمام ساخت و ساز قابل استفاده نبوده و چون در اکثر موارد بدون نقص است از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. بنابراین پیشنهاد ما برای شرکت های پیمانکار ساختمانی، راهسازی و شهرسازی،  کانکس های دست دوم تمیز و مناسب می باشد است.
توصیه هایی برای خرید کانکس دست دوم:
برای خرید کانکس دست دوم بخصوص کانکس های ویلایی و مسکونی که باید هزینه زیادی را پرداخت کنید حتما از راهنمایی کارشناسان گروه صنعتی کانکس کهن بهره مند شوید . ما به شما کمک میکنیم تا از سالم بودن کلیه تاسیساتی مانند
جنس پوشش بدنه های داخلی و خارجی
کف و سقف کانکس
کلید و پریزها
درب و پنجره ها
امکانات درون کانکس
اطمینان حاصل فرمایید.
برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند : 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

به اشتراک گذاری