تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس های اداری سالن استفاده های بسياری در سازمان ها ، شركت ها و حتي بخش هاي خصوصي دارند . کانکس اداری بنا بر ضرورت دیپلماسي و سلسله مراتبی اداری تهيه مي گردند. فضای متناسب با تعداد كاربر در آن وجود عايق هاي صوتی و نيز پيش بينی نصب تكنولوژی هايي مانند اینترنت وايرلس و انواع كابل مخابراتي و تلفني از ملزومات طراحي و مشاوره قبل از ساخت کانکس اداری مي باشد.
کانکس های اداری را می توان بر اساس نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های متفاوت ساخت . همچنین می توان پارتیشن بندی کاملا دلخواهی را داشت. کانکس های اداری امروزه یکی از راهکارها برای نقل و انتقال و اسکان سریع پرسنل می باشد .
کانکس های اداری با توجه به استقرار سریع ، جابجایی راحت ، عدم نیاز به مجوزهای ساخت و نیاز به سرمایه پایین مورد استقبال ادارات و یا کارخانجات می باشد.

کانکس اداری سالن

 

 

 

 

کانکس اداری سالن


از دلایل استفاده از این سازه می توان به ایجاد نظم و هماهنگی داخل یک مجموعه کاری اشاره نمود، بطور مثال زمانی که یک مجموعه با حدود 100 نفر یا خیلی بیشتر مشغول فعالیت است ، و اگر این افراد هرکدام بصورت جداگانه بخواهند زمانی را صرف تهیه ، محیا سازی و صرف وعده غذایی نموده و پس از آن هم زمانی را به جمع آوری و شستشوی ظروف اختصاص دهند ، از نظر بازدهی در ساعات کاری آسیب بزرگی به مجموعه وارد شده و ناهماهنگی های بسیاری را در پی خواهد داشت. از همین رو معمولا این نوع مجموعه ها با تهیه و نصب کانکس سالن غذاخوری یا یک کانکس بزرگ مشکلات فوق را به راحتی برطرف کرده و نطم و قانون خاصی را به صرف غذای پرسنل در مدت زمان تعیین شده و برای همه بطور یکسان مشخص می کنند.همچنین با استخدام یک سرآشپز و چند کارگر آشپزخانه پخت غذا و شستشوی ظروف را به آنها سپرده و یا گاها با آشپز خانه های تهیه غذا قرارداد های سالانه برای این منظور امضا می کنند.
    
کانکس سالن جهت مجموعه های بزرگ فراهم میگردد تا بتوانند نظم و انظباط جهت کارمندان خود را محیا کنند.
این نوع کانکس بیشتر جهت سرو غذای پرسنل مجموعه های بزرگ طراحی و اجرا می گردد.


موضوعات مرتبط:

کانکس اداری سه اتاقهکمپ اداری بانک تجارت | کانکس اداری و مزایای آن

 

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند : 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

> خدمت به شما افتخار ماست <