تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس مدرن یا پیشرفته

کانکس مدرن یا پیشرفته از نوع سازه ی پیش ساخته می باشد که تیم مجرب کانکس کهن بعد از بررسی های لازم و برطرف نمودن نقص ها و کمبود های کانکس های سنتی، کانکس های مدرن را طراحی، تولید و اجرا می کند.
این نوع کانکس در مقایسه با دیگر کانکس ها دارای امکانات بیشتر، طول عمر مفید و دارای رفاه بیشتری می باشد.
حتی بعد از گذشت سالیان زیادی از مصرف کانکس مدرن می توان آن را به عنوان کانکس دست دوم فروخت و بخشی از هزینه های اولیه را باز گرداند.

 

 کاربرد کانکس پیشرفته یا مدرن

کانکس های معمولی درواقع به طور معمول در بدنه ی آن از موادی استفاده می شود که توانایی حفظ دمای کمی را دارد و از طرفی بدنه ی فلزی آن باعث جذب گرما و تبادل حرارتی نیز می گردد. اما در کانکس مدرن از مواد مرغوبی استفاده می شود که معمولا در کانکس های ساندویچ پانل هم از آن استفاده می شود. این نوع مواد در تشکیل بنده ی کانکس حافظ دمای درون سازه در هنگام گرما و سرمای شدید می باشد.
به دلیل استفاده از پنجره های دو جداره از اتلاف انرژی در این سازه جلوگیری و هم از آلودگی صوتی موجود در خارج سازه جلوگیری می شود.

 

جابه جایی کانکس پیشرفته

در کانکس های سنتی معمولا در هنگام جابه جایی کانکس از کارگاهی به کارگاه دیگر با مشکلاتی از قبیل دفرمه شدن و آسیب رسیدن به شاسی و چارچوب درب ها و پنجره ها و مصالح به کار رفته در آن روبرو می شویم. اما در کانکس مدرن به علت استفاده از مصالح یکپارچه از این نوع مشکلات بسیار کمتر رخ می دهد و در هنگام جابجایی های زیاد بصورت یک سازه یکپارچه عمل کرده و مشکل پیچیدگی را تا حد بسیار زیادی از بین می برد.
معمولا در کانکس پیشرفته در کف آن بجای استفاده از تخته و ام دی اف از مصالح سرامیک استفاده می شود که همین امر باعث می شود به علت برخورد آب با آن از بین نرود و دچار فرسودگی نشود که این خود یکی از بزرگترین مشکلات سازه های کانکس سنتی می باشد و هنگام راه رفتن بر روی تخته کف آنها صدا ایجاد می شده و همچنین امکان شستشوی آنها به علت استفاده از تخته نئوپان در کف وجود نداشته اما در کانکس پیشرفته تمام این مشکلات برطرف شده و کف سازه را به راحتی می توان با آب شستشو کرد و نظافت سازه همیشه برقرار می باشد.

 

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر و کانکس دست دوم در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف با ما در ارتباط باشید:

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM

شماره تماس دفتر مرکزی : 02122466030

شماره تماس کارخانه: 02166611006

شماره تماس مدیر فروش : 09128606030

 

> خدمت به شما افتخار ماست < 

به اشتراک گذاری