تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس پانلی آزمایشگاهی کاربردهای فراوانی در پروژه های مختلف چون پروژه های علمی، شیمی، زمین شناسی ، پزشکی ، فعالیت های آزمایشگاهی،کلینیک و … دارد، از این رو تجهیزاتی که در آن استفاده شده است، تخصصی می باشد. 

‌کانکس پانلی آزمایشگاهی زیر مجموعه ای از کانکس های پزشکی است، از این رو باید از متریال هایی استفاده کرد  که مورد تایید وزارت بهداشت و داروسازی باشد . این نوع  کانکس با توجه به نظر مشتری، در ابعاد متفاوتی ساخته خواهد شد. از این کانکس برای برپایی بیمارستان های صحرایی و یا کلینیک هایی که به طور موقت فعالیت می کنند نیز می توان استفاده نمود، از این رو بسیار مقاوم هستند و به گونه ای ساخته می شوند که در برابر مواد آزمایشگاهی مقاوم باشند. از کامپوزیت و یا یو پی وی سی در پوشش بدنه آن استفاده می شود. این نوع کانکس ها برای این که در زمین ثابت شوند، نیازی نیست که زیرسازی شوند و از پایه بتونی استفاده کرد، بلکه تنها باید در مقیاس طبیعی زیرشاسی را انجام داد.

 

‌کانکس پانلی آزمایشگاهی

 

تجهیزات کانکس پانلی آزمایشگاهی

کانکس پانلی آزمایشگاهی دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی و هم چنین اطفا حریق خواهد بود. کف آن باید نفوذ ناپذیر باشد و با دیوار یکپارچه باشد. قفسه سازی این نوع کانکس باید ضد زنگ و از جنس آلومینیوم یا استیل باشد. سالن، اتاق ، سرویس بهداشتی، فیوز مینیاتوری ، نیمکت و تجهیزات آزمایشگاهی ،کابینت، مخزن آب ، سینک و … از جمله تجهیزات کانکس پانلی آزمایشگاهی می باشد. این کانکس باید عایق برق و الکتریسیته و هم چنین صدا و حرارت باشد و در برابر آتش، باد و طوفان مقاومت نشان دهد . مقاومت در برابر رطوبت و داشتن راه پله های متحرک از دیگر ویژگی هایی است که یک کانکس آزمایشگاهی می تواند داشته باشد.

 

به اشتراک گذاری