تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

کانکس مسکونی دست دوم :


خرید و فروش کانکس های مسکونی دست دوم امروزه بسیار رواج یافته است. کانکس دست دوم یعنی کانکسی که مدتی از زمان تولید آن گذشته باشد و توسط صاحب قبلی مورد استفاده قرار گرفته باشد اما به دلایلی چون تغییر کاربری یا فروش ملک قصد دارند به عنوان کانکس دست دوم آن را به فروش رسانند.

کانکس دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به کانکس نو دارد زیرا حدودا 30 تا 40 درصد ارزان تر است. اگر فروشنده کانکس دست دوم هستید میتوانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و امکانات و ویژگی و قیمت کانکس خود را اعلام کنید تا در صورت تمایل از کانکس بازدید کنند و آن را از شما بخرند.

اما اگر خریدار کانکس دست دوم هستید باید به شرکت تولید کننده ی این محصولات یا سایت های خرید و فروش سازه های دست دوم سر بزنید و در مورد انواع کانکسی که دارند پرس وجو کنید و در مورد هزینه آن ها نیز مطلع شوید.

 

کانکس ویلایی دست دوم :


اگر به دنبال کاهش هزینه های اولیه برای خرید کانکس ویلایی هستید یکی از گزینه ها خرید کانکس ویلایی دست دوم می باشد. بطور کلی در اکثر مواقع خرید کانکس ویلایی دست دوم به شرط اینکه سازه را دیده اید و نظر یک کارشناس که سازه را مورد کارشناسی قرار داده است را جویا شده باشید و اطمینان از سالم بودن قطعات و متعلقات آن حاصل کرده باشید می تواند خرید مناسبی باشد در غیر این صورت ممکن است با مشکلات متفاوتی رو برو شوید که برطرف کردن آن مشکلات و یا تعمیر و تعویض متعلقات کانکس ممکن است در مجموع برای شما با هزینه های زیادی همراه شود که اگر از اول یک سازه نو خریداری کرده بودید بهتر و کم هزینه تر می شد.پس در هنگام خرید سازه دست دوم هشیارانه باید عمل کرد.برای خرید کانکس ویلایی دست دوم می بایست از تولید کنندگان مختلف یا صاحبان آنها که در نزدیکی ملک شما همچین سازه ای را دارند جویا شوید چرا که پیدا کردن مورد خوب در این زمینه کمی مشکل است.

 

 

 

 برای اطلاع از قیمت کانکس مسکونی، ویلایی و یا خرید کانکس مسکونی، ویلایی و یا حتی کانکس مسکونی، ویلایی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

به اشتراک گذاری