تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

ویژگی های کانکس نگهبانی :


از مهمترین ویژگی های کانکس نگهبانی قابلیت تولید آنها از کوچکترین ابعاد (یک متر در یک متر) تا بزرگترین ابعاد می باشد. ابعاد و امکانات رفاهی داخل کیوسک نگهبانی بر اساس درخواست و نیاز مشتری است. برخی از ویژگی های کیوسک های نگهبانی تولید کانکس کهن را در زیر بیان می کنیم :


_ امکان طراحی و رنگ بندی های متنوع با توجه به نظر و سلیقه مشتری
_ وجود شیشه و پنجره های مناسب جهت دید کامل نگهبان بدون ایجاد نقطه کور
_ قابلیت جابجایی با استفاده از یدک کش یا جرثقیل برای کانکس هایی که به صورت متحرک و چرخ دار ساخته می شوند، به صورتی که به راحتی از مکان فعلی، به مکانی جدید منتقل میشوند.
_ امکان ساخت در تمام فصول با سرعتی بالا و سپس راه اندازی و اجرای آسان بدون وجود مشکلات ساخت سازه های سنتی
_ دارا بودن ابعاد مناسب جهت انجام وظایف پرسنل نگهبانی بدون تداخل با دیگر افراد و وسایل موجود در اتاقک نگهبانی
_ کاهش هزینه مصالح بکار رفته زیرا متریال این کانکس ها بسیار سبک اما بسیار مقاوم هستند و نسبت به بناهای سنتی مقرون بصرفه تر می باشند.
_ ماندگاری و دوام بالا به دلیل عایق بندی ها و اسکلت محکم سازه که اگر به درستی از سازه نگهداری شود تا 50 سال طول عمر مفید دارد.
_ سازگاری با شرایط اقلیمی متفاوت و مقاوم در برابر گرما و سرما
_ تولید در ابعاد مختلف بدون هیچ محدودیتی
_ امکان طراحی کانکس نگهبانی متناسب با فضای مورد استفاده
_ کانکس نگهبانی را میتوان نوعی کانکس خدماتی به حساب آورد که با توجه به مواد مصرفی ضد رطوبت، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشد.


خصوصات یک کانکس نگهبانی :


بطور کل کانکسی که برای نظارت و نگهبانی در محلی قرار می گیرد باید دارای جداره شیشه ای رو به سمت محدوده اصلی یا اگر در میانه محوطه قرار دارد ، یک دید 360 درجه ای داشته باشد. البته می توان با استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم مانیتورینگ نیز به این امر یاری رساند.از این رو در یک تعریف کلی باید گفت که کانکس نگهبانی تشکیل شده از یک کیوسک در ابعاد کوچکی که دارای پنجره های بزرگ و شفافی است که شخص داخل آن وظیفه نگهبانی از محدوده خاصی یا کنترل بر رفت و آمد یک مجموعه را عهده دار می گردد. در برخی سازمان های بزرگ و اداری این سازه بسیار بزرگتر از یک کیوسک بوده و در تعریف آن بجای کانکس نگهبانی می توان از ساختمان حراستی استفاده کرد که دارای بخش ها و تقسیمات داخلی متعدد با سلسله مراتب اداری مانند رئیس حراست ، مامورین حراستی مجموعه و اتاق ثبت رخداد ها می باشد.
همچنین ابعاد و امکانات داخلی آن نیز بسته به محل مورد استفاده و تعداد نفرات پرسنل نگهبان متفاوت بوده که خریداران کانکس نگهبانی در هنگام ثبت سفارش خود آنها را مشخص کرده تا در هنگام تولید مد نظر قرار گیرند.این سازه ها توسط گروه صنعتی آذین کانکس با امکانات و شرایط مختلفی بصورت تیپ و در صورت نیاز بصورت اختصاصی طراحی و تولید می گردد که تعدادی از آنها به همراه مشخصات و قیمت در بالا آمده است.

 

 

برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی و یا خرید کانکس نگهبانی با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

به اشتراک گذاری