تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

مزایای کانکس اداری :

مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی: از آنجا که این سازه ها فاقد مصالح ساختمانی و سنتی هستند، بسیار کم هزینه تر از یک سازه ساختمانی میباشند. این کانکس ها را میتوان بعد از اتمام کار اجاره داد و یا بفروش رساند .

قابلیت جابجایی: این نوع کانکس برای مشاغلی که جابجایی های مداوم دارند یا پروژه هایی که به لحاظ مکانی امکان ساخت یا اجاره واحدهای ساختمانی در آنها وجود ندارد، بسیار کارآمد است.

مدت زمان کوتاه ساخت: این سازه ها نیاز به پی و بنایی و گچکاری و نقاشی و … واحدهای ساختمانی ندارند و در کمترین زمان ساخته و آماده نصب میگردند.
ماندگاری و عمر طولانی: این سازه های پیش ساخته شده در برابر حوادث طبیعی مانند طوفان، آتش سوزی، سیل و زلزله تا حد قابل قبولی دارای پایداری و مقاومت هستند.
مقاوم در برابر زلزله: از آنجا که در طراحی و ساخت کانکس ها از مصالح سبک استفاده میشود، بنابراین در زمان زلزله تا حدی از انسانها محافظت می شود .


کانکس اداری دارای عایق صوتی و حرارتی است و در داخل آن امکان نصب کابل تلفن، ایجاد شبکه اینترنت و وایرلس وجود دارد.این کانکس ها از ساندویچ پانل یا pvc ساخته می شوند.

 

انواع کانکس اداری :


کانکس اداری سالنی _ کانکسهای اداری دو اتاقه _ کانکسهای اداری دو اتاقه با آبدارخانه _ کانکسهای اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

 

 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

 

به اشتراک گذاری