تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

انواع کانکس های فانتزی :

 

کانکس فانتزی اداری :


در کانکس فانتزی پیش ساخته اداری با توجه به طراحی خاصی که در نمای بیرونی – داخلی، مواد اولیه استفاده شده، و به ویژه ابعاد بزرگتر باعث گشته برای فضاهای کاری همچون ادارات و دفاتر بهترین گزینه باشد. به هر حال می‌توان برای استقرار مدیران و کارکنان یک بخش از یک سازمان و شرکت از کانکس اداری استفاده کرد، منتها برخی ادارات، موسسات و شرکت ها هستند که با داشتن مشتریان خاص و ویژه، فضای کارشان ایجاب می‌کند که بنای طراحی شده قدری زیبا، لوکس و مخاطب پسند باشد تا ارباب رجوع خود را در بهترین حالت پذیرا و راهنمایی کرده و در ادامه باقی کارهای اداری و شرکتی آنها را پیش ببرند. از این رو کانکس فانتزی گزینه مناسبی برای این شرکت ها است.


کانکس فانتزی خدمات بانکی :


بدون شک ظهور دستگاه های خودپرداز بانکی یکی از بزرگترین تحولات در ارائه خدمات بانکها به مشتریان خود در دهه های اخیر می باشد. از این رو برای در دسترس قرار دادن بیشتر این دستگاه ها از کانکس فانتزی خدمات بانکی استفاده می شود که تا کنون نمونه های متعددی توسط کانکس کهن برای بانکها و سازمان های مرتبط با فرم های مختلف طراحی و تولید شده است. در این نوع سازه تعداد دستگاه ها و فاصله آنها از یکدیگر ، رنگ و فرم سازه قابل تغیر بوده و در برخی از نوع های آن کاربر و دستگاه هر دو داخل سازه قرار داشته و یک متصدی خدمات بانکی نیز برای راهنمایی مشتریان مستقر می گردد و در برخی نمونه ها صرفا دستگاه روی بدنه نصب و کاربران نیز از بیرون سازه خدمات بانکی خود را دریافت می کنند.


کانکس فانتزی فروشگاهی :


اگر چه سازه های فروشگاهی از سالهای بسیار دور تحت عنوان دکه مطبوعاتی در شهر ها حضور داشته اند اما با اینترنتی شدن بسیاری از جراید این سازه ها تبدیل به فروشگاه های کوچکی درون بافت شهری شده که از نظر نوع خدمات و محصول نیز نوع های مختلفی از آنها منجمله اغذیه فروشی ، تنقلات و فروشگاه محصولات فرهنگی پدید آمده که نیازمند طرح ، رنگ و امکانات مختص به خود می باشند. کانکس های فانتزی مختص فروشگاه با ویژگی ها و امکانات مختلفی از جمله کرکره برقی ، نمای کامپوزیتی و نورپردازی شبانه ، رعایت نکات بهداشتی و امنیتی در انواع رنگ ها و طرح های اختصاصی تولید می شود. 

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

 

دفتر مرکزی: 021-22466030

 

شماره همراه مدیر فروش: 09128606030

 

 

به اشتراک گذاری