تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

مشخصات کانکس های فانتزی :


در همه سازه های از پیش ساخته همانند کانکس های فانتزی ویژگی‌های کانکس و مشخصات آن دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. خصوصیت های خاص و منحصر به فرد هر کانکس به عنوان موضوعی است که موجب تمایز آن با دیگر کانکس ها خواهد شد. به همین جهت برای اینکه از مشخصه ها و ویژگی های کانکس مطلع گردیم باید قبل از خرید اطلاعاتمان را درخصوص کانکس مورد نظر افزایش بدهیم.

از اصلی ترین اجزای پیش ساخته برای کانکس فانتزی شاسی و اسکلت آن می باشد. کانکس های پیش ساخته فانتزی با عنوان کانکس لوکس نیز شناخته می‌شود و می‌توان به شکل دور کلاف از تیر آهن نمره ۱۸ برای آنها استفاده کرد و برای اینکه ساختار مقاوم تری داشته باشند در وسط شاسی کانکس به شکل عرضی تیرآهن به نمره ۱۸ به کار برده میشود‌.
اسکلت هم در کنار شاسی در طراحی و تولید کانکس به شکل تکی و عمده وجود دارد و معمولاً تولیدکنندگان در ساخت کانکس های فانتزی در اسکلت از پروفیل های نوع سنگین با ضخامت در حدود ۲ میلی متر استفاده می کنند. هر کدام از این موارد میتواند با نظر کارشناس تغییر پیدا کند.

 

ویژگی کانکس فانتزی :

 

کانکس فانتزی متحرک :


یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کانکس فانتزی این مورد است که به علت داشتن مشخصه سیار و متحرک بودن شما قادر هستید تا سازه را به هر جایی که علاقه دارید منتقل کنید و به همین علت دارای قابلیت تحرک بسیار بالایی است. البته این مورد به انتخاب شما در ساخت کانکس بستگی دارد و اگر شما تصمیم به ساخت کانکسی لوکس و بزرگ داشته باشید انعطاف‌پذیری این وسیله بسیار کمتر خواهد شد. البته زمانی که سازه‌ی شما بزرگ باشد می‌توان بخش‌های مختلف سازه را جدا کنید و در مراحل مختلف آن را انتقال دهید که می‌تواند دست شما را در این کار بسیار بازتر بگذارد.

 

امنیت کانکس فانتزی :


در ساخت کانکس فانتزی شاهد هستیم که مهندسین تمام تلاش و دانش خود را در رابطه با مقاومت و امنیت این سازه پیاده‌سازی کرده‌اند. در رابطه با امنیت این سازه افراد متخصص تلاش داشته‌اند تا با قرار دادن و بکارگیری امکانات مختلف نظیر دوربین مداربسته یا استفاده از شیشه‌های مقاوم نظیر شیشه سکوریت بتوانند این سازه را به محلی امن تبدیل کنند تا شما بتوانید با خیال راحت در آن به انجام کار یا سکونت بپردازید.

 

استفاده از عایق مناسب در ساخت کانکس فانتزی :


متخصصین سعی کرده‌اند تا با بکارگیری انواع مختلف مواد عایق نظیر ساندویچ پانل به هرچه بیشتر عایق بودن این سازه کمک کنند، به همین علت است که شاهد این مورد هستیم که کانکس فانتزی نیز توانسته در بخش عایق عملکرد خوبی را از خود نشان دهد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

 

دفتر مرکزی: 021-22466030

 

شماره همراه مدیر فروش: 09128606030

 

 

به اشتراک گذاری