تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

این سازه بیشتر برای حفاظت و کنترل ورود و خروج افراد و ماشین ها  برای یک مکان خاص انجام می‌گیرد. به طور حتم شما در بسیاری از ورودی های مجتمع های مسکونی- تجاری، دانشگاه ها، بیمارستان ها و نیز بسیاری از اداره ها و سازمان ها و ارگان ها کیوسک هایی در طرح و رنگ های مختلف در ابعاد کوچک از این دسته اتاقک ها بسیار دید‌ه‌اید و به عبارتی نظر شما را به خود جلب کرده است. بدین ترتیب متخصصین کانکس نگهبانی را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که پنجره‌هایی با ابعاد بزرگتری داشته باشد. این کار بدین منظور است که نگهبانان در کنار ابزارهای کنترلی که در اختیار دارند، احاطه کامل به اطراف خود داشته باشند.

در مبحث درب و پنجره این سازه برای نگهبانی و حراست بسته به درخواست مشتری ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، منتها در بیشتر مواقع دارای پنجره در ۳ ضلع و یک درب ورودی می‌باشد.

عموماً سازندگان کانکس نگهبانی در ابعادهای مختلفی همچون یک متری، چهار متری، شش متری این اتاقک را طراحی نموده و به مرحله اجرا درمی‌آورند. مساحت این نوع از کیوسک بستگی به کاربری و تعداد پرسنلی دارد که در آن مستقر هستند. کیوسک نگهبان درست است که مکان های مختلف احداث می‌شود، ولی هدف تمامی این کیوسک ها، پاسداری و محافظت از آن محوطه خاص می‌باشد.

البته زندگی جوامع امروزی به سمتی پیش می‌رود که دیگر استفاده از کانکس نگهبانی فقط به منظور حفاظت و حراست از کارخانه‌ها و اداره ها خلاصه نمی‌شود، بلکه در حال حاضر برای بسیاری از مکان ها از جمله مجتمع ها، بانک ها، بیمارستان ها، پارکینگ‌ها و پارک ها، ویلاها، سوئیت ها، دانشگاه ها و … که خودتان هم به وفور در سطح شهر یا فضاهای دیگر به عینه دیدید و موافق هستید که می‌توان به خوبی از آن بهره برد.

 

کانکس نگهبانی

 

ویژگی های کانکس نگهبانی

داشتن دید مناسب

نمای ظاهری

تعیین محل

تدابیر امنیتی

مقاوم در برابر زلزله

حمل و نقل راحت

هزینه مناسب

امکانات گرمایشی و سرمایشی

مطابقت داشتن با محل نگهبانی

امکانات رفاهی

درب و پنجره‌ها

 

به اشتراک گذاری