تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

کانکس فست فود سیار در خیابان، محله‌های شلوغ و نمایشگاه‌های بزرگ به‌وفور دیده می‌شود. این سازه‌های پیش‌ساخته باید استانداردهای ویژه‌ای در طراحی و ساخت داشته باشند تا بتوانند تمام نیازهای یک آشپز را برطرف کنند. از این کانکس شما می‌توانید استفاده‌های زیادی کنید و کسب‌وکار زیادی را پوشش می‌دهد. از این سازه برای کترینگ، بستنی‌فروشی، فست‌فود، ساندویچی، رستوران، کبابی سیار، لبوفروشی و انواع آش استفاده می‌شود. حمل‌ونقل کانکس فست فودی بسیار آسان است و همین موجب محبوبیت سازه‌های پیش‌ساخته شده است. فرض کنید در یک نمایشگاه کتاب مشغول به کار هستید، وقتی نمایشگاه تمام شود کسب‌وکار شما چه می‌شود؟ نمی‌شود که همیشه در آن جا بمانید. شما به‌راحتی می‌توانید با کمک یک جرثقیل و تریلی کانکس خود را جابه‌جا کنید.

 

کانکس فست فودی

 

مشخصات و امکانات کانکس فست فود

1-مهم‌ترین مزایای کانکس فست فود سیار قابلیت جابه‌جایی است.

2-به هنگام آشپزی بوی غذا و دود در سازه شما را اذیت نمی‌کند، سیستم تهویه هوای مناسبی طراحی شده است که می‌تواند هوای درون کانکس را تازه کند.

3-سینک ظرف‌شویی برای شستن ظرف‌ها و مواد اولیه طراحی شده است.

4-سیستم لوله‌کشی گاز، برق، سیستم گرمایشی آب و فر برای این کانکس‌ها به همراه تمامی اتصالات قرار گرفته است.

5-طراحی کانکس‌ به‌گونه‌ای است که مشتریان بتوانند مراحل پخت غذا را ببیند و با خیالی آسوده خرید کنند.

6-پنجره بزرگی در قسمت جلویی کانکس قرار داده می‌شود تا شما به‌راحتی بتوانید غذای مشتری را تحویل بدهید.

7-طراحی، رنگ، نوع دکور و همچنین ابعاد کانکس با طرح و نقشه شما انجام می‌شود. شیک بودن فضای کلی کانکس برای جذب مشتری خیلی اهمیت دارد و شما باید حس آرامش را به مشتری خود جلب کنید.

 

کانکس فست فودی

 

طراحی کانکس فست فود

برای ساختن یک کانکس فست فودی منحصربه‌فرد نیاز است تا شما یک طرح خارق‌العاده و خلاقانه‌ای داشته باشید. باید تمام مواردی را که در این سازه به آن نیاز دارید را در نظر بگیرید. شکل ظاهری و هزینه‌های ساخت بسیار مهم هستند و برای شروع کار نیاز است که از قبل مشخص شوند. ممکن است شما بخواهید در آینده برندسازی کنید و از این کانکس فست فودی در اقصی‌نقاط شهر استفاده کنید.  

 

به اشتراک گذاری