تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس چند قلو یکی از بهترین گزینه ها در مواردی است که به تعداد بیشتری کانکس نیاز است ولی در عین محدودیت بودجه نیز مطرح است. کانکس چند قلو در حقیقت یک مجموعه با فضای مفید دوبرابر است ، که در عین حال از پرداخت هزینه های اضافی نظیر مسقف نمودن راهروی بین کانکس ها و غیره جلوگیری می نماید.

در طراحی کانکس چند قلو ، تمامی اتاق ها و راهروها درون یک نقشه قرار می گیرند و این نقشه در پلانی که با استانداردهای ساخت کانکس قابل تولید باشد اجرا میگردد، سپس شاسی دو قسمت کانکس ساخته شده و به صورت مجزا کنار هم نصب می گردد تا مقاومت و کیفیت بالای سازه حفظ گردد.

در مرحله ی بعد اسکلت و نمای خارجی اضافه می گردد و در پایان امکانات رفاهی و نمای داخلی سازه تکمیل می شود.

کانکس چند قلو

ویژگی منحصر به فرد کانکس چند قلو  این است که علیرغم کاربرد کاملا یک پارچه پس از نصب ، به جهت سهولت و سرعت و هزینه مناسب به شکل مجزا (2 تکه) حمل و نقل و نصب می گردند.

کانکس چند قلو به این دلیل این نام را به خود گرفته است که به دلیل بزرگ بودن ابعاد و اینکه راحت قابل حمل باشد، به صورت چند قلو ساخته می شود و در محل یا مکانی که قرار است مستقر شود به یکدیگر متصل شده و تشکیل کانکس با ابعاد بالا را میدهد، بنابراین این نوع کانکس در مواقعی ساخته میشود که نیاز به فضای بزرگی باشد و مجبور باشیم آنها را از ابعاد روتین قابل حمل بزرگتر سفارش دهیم.

کانکس چند قلو