تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس فروشگاهی، انواع کانکس فروشگاهی، خرید و فروش کانکس فروشگاهی

نیاز کانکس فروشگاهی جهت عرضه کالای متفاوت خصوصا بازارها و فروشگاه های فصلی قابل توجه می باشد . زمانی که عرضه کالا زودتر از موعد تجهیز فضای فروش سر میرسد نیاز به کانکس فروشگاهی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتوان با تجهیز فوری محل فروش کالای مورد نظر را زودتر به مشتریان گرامی عرضه نمود و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس فروشگاهی بیش از بیش احساس می شود.

از کانکس فروشگاهی تجاری میتوان در مکانهای مختلف مثلا در میادین میوه و تره بار ,بازارهای موقت,شهرک های

ساختمانی ، ساختمان های اداری ، بیمارستان ها ، خیابان ها و جاده ها جهت فروش انواع کالاهای مصرفی, مدارس,

دانشگاهها, ادارات و سازمان ها و بسیاری از موارد دیگر بهره گرفت .

کانکس فروشگاهی

در این نوع کانکس میتوان ازامکانات مختلفی استفاده کرد که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است :

 • استفاده از ویترین در داخل کانکس مغازه
 •  
 • استفاده از انواع یخچال ها و فریزرهای فروشگاهی و صنعتی در کانکس
 • استفاده از انواع قفسه های فروشگاهی برای چیدمان اجناس در داخل کانکس 
 • استفاده از انواع تجهیزات و امکانات فروشگاهی داخل کانکس
 • کپسول های آتش نشانی
 • استفاده از سیستم تهویه مطبوع
 • استفاده از انواع پارتیشن تک جداره و دو جداره در کانکس
 • انواع درب های یو پی وی سی ، آلومینیومی، اچ دی اف
 • استفاده از سیستم قفسه وکابینت و سینک های ظرفشویی در کانکس

 

کانکس فروشگاهی و موارد بکار رفته در آن :

 • شاسی کانکس : تیرآهن استاندارد با نمره متناسب با ابعاد کانکس و پوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی .
 • اسکلت کانکس : پروفیل با ضخامت و اندازه متناسب با ابعاد کانکس و پوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی و ساختار بندی جهت استحکام بیشتر .
 • پوشش خارجی کانکس : ساندویچ پانل پلی اورتان و ساندویچ پانل پلی استایرن نسوز با دانسیته استاندارد و روکش آلومینیوم،گالوانیزه یا آلوزینک خود رنگ .
 • پوشش داخلی کانکس : پانل یو پی وی سی ساده و طرح چوب و یا پانل آلومینیوم .
 • پوشش سقف کانکس : پوشش سقف از ساندویچ پانل پلی اورتان آلوزینک،گالوانیزه یا آلومینیوم و پانل های یو پی وی سی .
 • پوشش کف کانکس : کفسازی با تخته چندلایی با ضخامت استاندارد و پوشش کف با ورق های یو پی وی سی و یا ساندویچ پانل های پلی اورتان .
 • درب کانکس : درب کانکس از آلومینیوم،یو پی وی سی یا ساندویچ پانل پلی اورتان با کیفیت مناسب .
 • پنجره کانکس : پنجره کانکس از آلومینیوم و پی وی سی دو جداره با کیفیت مناسب .
 • شیشه درب و پنجره کانکس : شیشه درب و پنجره از شیشه ساده،مشجر،رفلکس رنگی .
 • تاسیسات کانکس : تاسیسات برقی (ورودی برق به کانکس،کلید و پریز،فیوزمینیاتوری،روشنایی سر درب،تجهیزات روشنایی داخلی)،لوله کشی و فاضلاب .
 • تجهیزات جانبی : کپسول اطفای حریق،سیستم گرمایشی و سرمایشی،ویترین،یخچال ویترینی و صنعتی،قفسه فروشگاهی،تجهیزات فروشگاهی مرتبط .

 

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی و موارد استفاده آن (قسمت اول ) :

کانکس فروشگاهی نوعی از کانکس می باشد که در دو بازه ی زمانی بکار می رود ، یکی از موارد استفاده کانکس و بازه های زمانی آن هنگام فروش در بازارهای فصلی می باشد . در این هنگام بدلیل فصلی بودن این بازارها و اصولا جا به جای آن در هر فصل بهترین مورد برای راه اندازی فروشگاه کانکس می باشد که می توان آن را جا به جا کرد و استفاده نمود .

مورد دیگر استفاده این نوع کانکس ها در زمانی می باشد که فضای فروشگاه هنوز به اتمام نرسیده است ولی محصول عرضه گشته است در این زمان از کانکس فروشگاهی استفاده می کنند .

 

کانکس فروشگاهی را می توان در متریال های مختلف ، شکل ها و طرح های متفاوتی که شامل :

کانکس فروشگاهی جنس ورق گالوانیزه ، کانکس فروشگاهی کامپوزیت ، کانکس فروشگاهی فایبر سمنت ، کانکس فروشگاهی بتنی و ... آماده نمود .


کانکس فروشگاهی و موارد استفاده آن (قسمت دوم ) :

در برخی بازارها نیاز و فروشگاه هایی که به صورت فصلی اقدام به ارائه و عرضه محصولات و کالا می کنند، کانکس فروشگاهی بهترین پیشنهاد می باشد.

این اتفاق زمانی می افتد که عرضه کالا زودتر از موعد آماده سازی فضای فروشگاه انجام شود، و با استفاده از کانکس فروشگاهی می توانیم کالاهای خود را به عرضه برسانیم.

در مکان هایی که به هر دلیلی قابلیت انجام ساخت و ساز سنتی محیا نمی باشد می توان از سازه های فروشگاهی استفاده نمود.

 

انواع کانکس فروشگاهی

 • کانکس های فروشگاهی به شرح زیر می باشد:
 • کانکس فروشگاهی شرکتی
 • کانکس فروشگاهی کارگاهی
 • کانکس فروشگاه اداری
 • کانکس آموزشگاهی
 • کانکس فروشگاهی سازمانی
 • کانکس فروشگاهی بیمارستانی
 • کانکس فروشگاهی میادین میوه و تره بار
 • کانکس فروشگاهی میدان تره بار
 • کانکس فروشگاهی هتل ها
 • کانکس فروشگاهی ساختمان های اداری
 • کانکس فروشگاهی خیابانی و جاده ای
 • و تمامی مکان هایی که برای عرضه کالا ساخت و ساز های سنتی و کلا ساخت و ساز قابل انجام نباشد و بخواهیم از ساختمان های پیش ساخته استفاده نماییم،از کانکس فروشگاهی می توان استفاده نمود .

 

 

--------------------------------------------

 

شما می توانید امکانات یک نوع کانکس فروشگاهی تولید شده در شرکت کانکس کهن را در زیر مطالعه کنید:

 

کانکس فروشگاهی 6*3

 

شاسی این نوع کانکس از تیر آهن دورکلاف 14 با مقاومت بالا ساخته شده است در بدنه از سایدینگ ترکیه ای و پروفیل 40*40 و 40*80 سنگین استفاده می شود. اصولا سقف ها از کامپوزیت و ذوزنقه درست می شوند و درب های کانکس از درب های ضد سرقت آپارتمانی تولید می گردد.در داخل کانکس از سرامیک های درجه 1 برای کف و دیوار پوش pvc روکش دار ضد آب استفاده می شود. عایق این کانکس ها جهت عدم نفوذ سرما و گرما پشم سنگ و پشم شیشه می باشد. پنجره های دوجداره upvc از دیگر امکانات کانکس فروشگاهی می باشد.

 

از دیگر امکانات میتوان از:

 

آبدارخانه

 

نورپردازی داخل و بیرون کانکس به صورت هالوژن

 

حفاظ دار بودن درب ورودی

 

سیم کشی  قوی در کانکس

 

نام برد

 

________________________________________________________________

کانکس فروشگاهی نوع دیگر از کانکس پیش ساخته می‌باشد که صاحبان آن به منظور عرضه خدمات و محصولات مختلف از این کیوسک استفاده می‌کنند. این سازه پیش ساخته طرحی جدید از دستاوردهای حوزه معماری و عمران است، که به تنهایی تغییرات شگرفی را در عرصه ساختمان سازی ایجاد نموده است که خود  به تنهایی امکانات یک فروشگاه را دارا می‌باشد. ناگفته نماند که این کانکس پیش ساخته در میان مردم  بیشتر با نام کانکس مغازه‌ای و کانکس سوپر مارکت شناخته می‌شود. از سویی بهتر است بدانید در زبان انگلیسی به کانکس مغازه‌ای Shop kiosk هم گفته می‌شود.

 

  کانکس فروشگاهی

 

  کانکس فروشگاهی را می‌توان در محوطه مکان هایی چون نمایشگاه، مدارس، میادین میوه -تره بار، هتل، ادارات و سایر سازمان ها و… برای ارائه کالا و محصولات خود بکار برد. به همین منظور هم در کشور خودمان ایران، شرکت ها و مراکزی معتبری همچون کانکس سپهر در امر ساخت انواع کانکس از قبیل کیوسک فروشگاهی، خدمات مطلوبی را برای هم میهنان ارائه می‌نمایند. چنانچه شمایی که مخاطب کنونی ما هستید، در مرحله تکمیل اطلاعات برای خرید کانکس فروشگاهی هستید، در صورت تمایل همچنان می‌توانید پیگیر مطالب برای کسب اطلاع از سایر خدمات ما باشید.

____________________________________________________________________________

کانکس فروشگاهی یا همان کیوسک و دکه های فروشگاهی نوعی از کانکس بوده که معمولا مثل یک سوپرمارکت کوچک در محیط های شهری عمل کرده و اقلام مورد نیاز شهروندان را تامین و در اختیاز آنها قرار می دهد. اهمیت حضور این سازه ها در محیط هایی که فاصله زیادی از سوپرمارکت و مجتمع های تجاری دارند

کانکس های مغازه ای یا سوپرمارکتی

این نوع سازه جهت فروش محصولات خرد و مانند یک مغازه سوپر مارکت کوچک بوده و بیشترین کاربرد آن در مناطقی که به دلایل مختلف امکان ایجاد مغازه یا سوپرمارکت بزرگ وجود نداشته مانند ایستگاه های بین راهی در جاده ها یا معابر پر تردد می باشد.

 

کانکس فروشگاهی

 

کانکس فروشگاهی زنجیره ای بزرگ

امروزه فروشگاه های زنجیره ای و مارکت ها تا حد بسیاری جای سوپر مارکت های محلی را به دلیل دارا بودن تنوع محصولات، تخفیف های شگفت انگیز و کارت های اشتراک برای خریداران گرفته و بسیاری از افراد تلاش میکنند تا خرید ماهانه خود را بصورت یکجا از این فروشگاه ها انجام دهند. به دلیل فشردگی بافت شهری در برخی مناطق و برای کاهش ترافیک شهری برخی شهرداری ها اقدام به ایجاد این گونه فروشگاه ها در خارج فضای مسکونی و شهری می کنند که هم فضای بزرگتری در اختیار داشته باشند و هم برای تردد و پارک ماشین ها بخوبی فضا سازی کنند.

از این رو برای ایجاد بنای فروشگاه از کانکس فروشگاهی بزرگ که بصورت اجرا در محل ساخته می شود استفاده می گردد که هم زمان ساخت و هم هزینه های راه اندازی را کاهش داده و پروژه را در کمترین زمان ممکن به بهره برداری می رساند.این نوع از کانکس تجاری یا سوپرمارکت معمولا با ساندویچ پانل ساخته می شود و قابلیت دمونتاژ و جابجایی را دارد تا در صورت نیاز بتوان آن را در مکان مناسب تری مجددا برپا کرد.

 

کانکس فروشگاهی

 

کیوسک فروشگاهی چرخدار

فود تراک ها یا کانکس های فروشگاهی سیار نمونه هایی از یک سازه چرخدار بوده که به وسیله یک خودرو جابجا و در مکان هایی که بازده کاری دارند بصورت موقت توقف می کنند.

اگر چه فعالیت این نوع سازه های سیار در گذشته در مکان هایی نظیر پارک ها و شهر بازی ها محدود می گشت اما امروزه تنوع بسیار زیادی از این سازه ها مانند کانکس آرایشگدگی شهری، شهروندان نیز استقبال خوبی معمولا از آنها دارند.اه سیار، عکاسی سیار، فست فود سیار و بسیاری از موارد دیگر به آنها افزوده شده است و بخاطر در دسترس بودن و بالا رفتن سرعت زندگی شهری، شهروندان نیز استقبال خوبی معمولا از آنها دارند.

 

کیوسک فروشگاهی

 

برای اطلاع از قیمت کانکس فروشگاهی و یا خرید کانکس فروشگاهی و یا حتی کانکس فروشگاهی دست دوم با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030