تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

در این بخش قصد داریم به ارزیابی انواع کانکس در بخش خود و روشن شدن تفاوت در امکانات و بخصوص قیمت هرکدام از آن ها بپردازیم. بارها پیش آمده که مشتریان محترم با ما ارتباط برقرار می کنند و در همان ابتدا بدون در نظر گرفتن شرایط و کاربری سازه فقط در مورد ابعاد و قیمت کانکس مورد نظر از ما سوال می پرسند. در صورتی که هر نوع کانکس مشخصات، کیفیت ، طراحی و اجرای خاص خودش را دارا می باشد و قبل از هرچیزی باید با نوع کانکس مورد آشنایی حتی مختصری نیز داشت تا بتوان بهترین انتخاب را کرد. در ادامه با انواع کانکس بصورت کلی با شما همراه خواهیم بود.

انواع کانکس مسکونی

این نوع سازه بطور کلی انواع کانکس مسکونی، ویلایی و خانه های پیش ساخته را شامل می شود و مهم ترین تمایز آن ها نسبت به دیگر سازه ها امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و حمام ، اتاق خواب و آشپز خانه می باشد که بنا به نوع پلان و متراژ امکان دارد دارای دو یا چند اتاق خواب با کمد دیواری ، فضای نهارخوری و پذیرایی بزرگ نیز باشد.


نکات مهمی که در تولید این نوع کانکس حائز اهمیت می باشند مواردی همچو امنیت در برابر سرقت، دوام و پایداری، زیبایی ظاهری ، چیدمان فضای داخلی و ترکیب مناسب فضا ها در کنار یکدیگر می باشد.
این نوع سازه با نام خانه های قابل حمل و ویلا های متحرک نیز شناخته می شوند و از قابلیت های مهم و شاخص آنها قابلیت جابجایی آنها از محلی به محل دیگر می باشد. شما را با چند نمونه از تصاویر انواع کانکس مسکونی تولید شرکت کانکس کهن آشنا می کنیم.

انواع کانکس مسکونی

 

 انواع کانکس خدمات شهری

این نوع سازه برای ارائه خدمات به شهروندان و یا مراجعه کنندگان در یک مجموعه بکار می رود و دارای تقسیم بندی و دسته بندی در انواع مختلف با امکانات متفاوتی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به کانکس فروشگاهی ، فست فود ، گیت حراستی ، کانکس عابر بانک ، ایستگاه اتوبوس ، ایستگاه دوچرخه ، کافی شاپ سیار و اینگونه سازه ها اشاره کرد. این نوع کانکس ها دارای شرایط و امکانات و ابعاد مختلفی نسبت به یکدیگر می باشند اما نکته مشترک همه آنها شاید این باشد که برای استفاده در مکان های عمومی و فضای شهری طراحی و تولید شده اند. خرید کانکس خدمات شهری بیشتر توسط شهرداری ها یا مجموعه های توریستی صورت می پذیرد و افراد شخصی کمتر به سراغ آن می روند. چرا که کاربری عمومی دارد.

انواع کانکس خدمات شهری

 

 انواع کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یا همان کانکس کارگری برای استفاده در پروژه های عمرانی و کارگاه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و برای قرارگیری پرسنل و کارگران و یا نیروهایی که شب در محل کارگاه می خوابند کاربرد دارد. کانکس کارگری معمولا از ساده ترین نوع سازه های پیش ساخته می باشد و به صورت سالن خالی می باشد که در آن معمولا میز و صندلی برای غذاخوری و یا تخت خواب برای استراحت شبانه قرار می گیرد. از لحاظ قیمت نیز ایین نوع سازه از ارزان ترین نوع سازه های پیش ساخته می باشد. زیرا پس از پایان پروژه که معمولا چندماه می باشد نیاز به این نوع سازه به اتمام می رسد.

انواع کانکس کارگری یا کارگاهی

 

 انواع کانکس سفارشی

در کانکس سفارشی مشتری محترم بصورت سفارشی مشخصات، اندازه و کیفیت موارد مصرفی را انتخاب می کند و شرکت کانکس کهن بصورت اختصاصی به روی آن کار می کند. این نوع کانکس اکثرا بصورت پیش ساخته نمی باشد و بیشتر در موارد لوکس، فروشگاهی و صنعتی از آن ها استفاده می شود.

انواع کانکس سفارشی

 

 انواع کانکس اداری

کانکس مدیریتی یا کانکس اداری یکی از انواع کانکس دکوراتیو و شاخص از دیدگاه دقت در طراحی ، کیفیت تولید و امکانات رفاهی است.
از مهمترین ویژگی های آن امکان تعبیه امکانات رفاهی ویژه از جمله سیستم سرمایشی و گرمایشی در کانکس است.
کیفیت بالای این محصولات و همچنین عایق بندی ویژه، آنها را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است.

کانکس مدیریتی و کاربرد های آن :

این نوع کانکس ها مانند یک کارگاه متحرک می باشد که امکان استــقــرار مهندسـان ، تـکنسـیـن هــا و کــارگران ، در محـل پـروژه هـای عمــرانـی ، سـاخـتـمـانـی ، نـفـتـی و مـحـیــط های کـاری را فراهم میکند .در ضمن به عنوان دفتر هم از این نوع کانکس می توان استفاده نمود و اتاق های مدیریتی کانکس مدیریتی را می توان بسیار جذاب طراحی کرد.
کانکس کهن مفتخر است سال ها تجربه در طراحی و ساخت انواع کانکس را در اختیار شما بگذارد.


کانکس اداری

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانکس های مختلف و همینطور کاربری های مختلف آن ها با نگاهی کوتاه به سایت شرکت کانکس کهن با آن ها آشنا شوید و همینطور می توانید از مسیرهای زیر با ما در ارتباط باشید:

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

 

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد.

> خدمت به شما افتخار ماست <

 

قیمت کانکس | کانتینر | کانکس دست دوم