تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی یک سازه پیش ساخته است. برای سکونت طراحی شده است و دارای دو حالت است. یکی سکونت گاه سرایداری کوچک. دیگری ویلای پیش ساخته و لوکس، این ویلای لوکس دارای اتاق بندی های متفاوت و ابعاد بزرگ تر است.از این سازه ها به عنوان خانه مسکونی یا سکونت گاه استفاده می شود.

موارد استفاده از کانکس مسکونی :
    استفاده به عنوان خانه باغ در باغ ها و مزارع. به جای ساخت و ساز های گران و هزینه بر می توانید از این کانکس در باغ خود استفاده کنید. در صورت لزوم می توانید موقعیت آن را نیز جابه جا کنید.
    استفاده از این کانکس برای اسکان مهندسی در پروژه ای پل سازی و سد سازی
    استفاده از این کانکس برای سربازها در مناطق عملیاتی
    استفاده از این کانکس در شهرهای شمالی


مزایای کانکس مسکونی :
معمولا به دو دلیل عمده از این کانکس های مسکونی استفاده می شود. این دلایل عبارت اند از : ساخت سریع، هزینه های مناسب و قابلیت جا به جایی.
دلیل اول را می شود این گونه شرح داد: ساخت و ساز و عملیات های بنایی با روش های سنتی دارای محدودیت هایی است که این محدویت ها در بنا پیش ساخته وجود ندارد. یکی از مهم ترین آن ها محدودیت در زمان است.
همچنین این ساخت وساز هزینه های بالایی دارد. که در استفاده از سازه های پیش ساخته هزینه های تجهیز کارگاه، برچیدن کارگاه ، اسکان کارگران وغیره حذف می شود.
در حین عملیات ساخت و ساز ممکن است مشکلاتی به وجود آید. یکی از این مشکلات این است که ممکن است به دلیل سرمای شدید ساخت و ساز متوقف شود. همچنین در فصل زمستان نیز مشکلات مختلفی به وجود آید.
گاهی اوقات هم امکان حمل و جا به جایی مواد اولیه وجود ندارد. همینطور امکان دارد که محل مورد نظر امکان برپایی کارگاه عمرانی را ندارد. در این جا منطقی ترین کار استفاده از کانکس است. این سازه های مسکونی زمان ساخت کمتری دارند. در هر مکانی قابل اجرا می باشند.
در بحث جابه جایی باید بگوییم که در بیشتر مواقع شخصی باغی خریداری کرده است. قصد استفاده موقت از آن را دارد. با توجه به این شرایط و نداشتن مجوز ساخت بهترین راه استفاده از کانکس است.
زمانی که شما یک کانکس پیش ساخته را سفارش دهید یک روزه به محل شما فرستاده می شود. در محل مورد نظر شما اجرا می شود. این سازه های پیش ساخته به فوندانسیون متصل نیستند و قابلیت جا به جایی دارند.

مزایای کانکس مسکونی :
    ساخت در کوتاه ترین زمان ممکن
    انعطاف پذیری در شکل و ابعاد کانکس
    عایق بندی صدا، گرما و سرما
    جا به جایی آسان و سریع
    برخورداری از طول عمر بالا
    مقاوم در مقابل باران و گردو غبار
    مقاوم در برابر رطوبت به دلیل استفاده از ورق های گالوانیزه
    مقاوم در برابر نور خورشید و باد بالای سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت
    مقاوم در مقابل پوسیدگی ناشی از برخورد آب و هوا با درصد بالای نمک
    متناسب با هر سلیقه و بودجه
    قابلیت فروش پس از سالها مصرف
    قیمت مناسب و قابل توجیه اقتصادی در مقایسه با دیگر موارد ساختمانی
    سفارش به ابعاد و طرح دلخواه
    قابلیت اسکان در هر شرایط
    وزن سبک و قابلیت جا به جایی آسان
    بدون نیاز به زیر ساخت و انجام عملیات عمرانی
    برخورداری از محیط داخلی دلنشین، بهداشتی و قابل شستشو
    مقاوم در برابر زلزله
    امکان استفاده برای کاربری های مختلف
    امکان سفارش در رنگ های متنوع بنا به درخواست و سلیقه مشتری
    تاخیر در آتش گیری، با استفاده از فوم (پلی استایرن) مقاوم در برابر حریق
    بهترین جایگزین برای خانه های سنتی و قدیمی

 

کانکس|کانکس مسکونی|کانکس ویلایی|خرید کانکس|فروش کانکس

      
مشخصات فنی کانکس مسکونی :
در باره مشخصات فنی و نوع مصالح بکار رفته در ساخت کانکس مسکونی باید گفت که روش های مختلفی وجود داشته و به دنبال این روش های مختلف مصالح و متریال های متفاوتی نیز وجود دارد. بطور مثال دیواره های خارجی می تواند از چوب ، ساندویچ پانل ، ورق فولادی و یا تایل های بتنی سمنت برد باشد که هر خریدار با توجه به شرایط اقلیمی منطقه مورد نیاز و همچنین بودجه در اختیار خود یکی از آنها را بر می گزیند. اما در تمامی موارد اسکلت از پروفیل های آهنی و شاسی از تیر آهن نمره 16 یا 18 بوده که با مصالحی که نام برده شد تزئین می گردد و در اکثر موارد دیوار پوش های داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشو با طرح های متنوع ای از چوب و کاغذ دیواری می باشد. اتصالات اسکلت معمولا از نوع جوش ممتد بوده و برای سازه هایی که دارای ابعاد بزرگی می باشند معمولا یک خط دوخت قرار می دهند تا بتوان آن را به دو یا سه قطعه کوچکتر تقسیم کرد چرا که حمل آن در جاده ها با محدودیت ابعاد روبرو است، در چنین شرایطی سازه دو تکه به محل حمل می شود و سپس از خط دوخت های در نظر گرفته شده به یکدیگر نصب می گردد.امکانات کانکس مسکونی :
کانکس مسکونی مانند یک خانه کامل دارای پلان تجهیز شده و طراحی شده می باشد که روابط کاربری و دسترسی فضا های داخلی آن بمانند یک خانه کامل بوده و دارای بخش بندی و حریم های خصوصی و عمومی می باشد.از فضا های موجود در آن می توان به ورودی و کفش کن ، اتاق خواب ها با کمد دیواری ، آشپز خانه ، سرویس بهداشتی و حمام ، انباری ، نهارخوری و حتی امکانات و متعلقات جانبی مانند مخزن ذخیره آب و یا پنل های خورشیدی تولید برق و اینگونه امکانات رفاهی اشاره کرد که در مرحله طراحی کانکس مسکونی بطور کامل مورد برسی قرار گرفته و با توجه به نیاز ها و میزان مساحت در اختیار پلان و جزئیات سازه در کنار یکدیگر تعبیه می شوند.البته تمامی امکانات گنجانده شده در آن قابل تغییر و طبق نظر و سلیقه مشتریان می باشد.
در نهایت می توان گفت:
کانکس های مسکونی کارمد با پنجره های pvc ، دربهای داخلی، تاسیسات آب و برق، آشپزخانه، کفپوش رولی و عایق قوی را می توان با اطمینان خاطر استفاده نمود لذا این کانکس ها انتخاب مناسب برای استفاده به عنوان کانکس ویلایی و خانه ها ی کانتینری به طور اقتصادی، طول عمر بالا و کاربردی محسوب می شوند.
علی رغم طول عمر بالای کانکس های مسکونی اغلب شهرداری ها الزامی برای اخذ پروانه ساخت جهت این نوع کانکسها ندارند. با قابلیت دمونتاژ، با کمک کامیون های جرثقیل دار امکان حمل و جابجایی این کانکس ها به محلی دیگر فراهم است.

 

در هرلحظه از شبانه روز اگر نیاز به توضیحات و مشاوره ی بیشتر دارید میتوانید با دفتر مرکزی به شماره ی 22466030-021 و با همراه مدیر فروش به شماره ی 09128606030 تماس حاصل فرمایید .

 

موضوعات مرتبط : 

کانکس نیروی انتظامی  |  کانکس رستوران  |  کانکس ساندویچ پنل  |  کانکس مدرسه  

کانکس آبدارخانه  |  کانکس دو قلو  |  کانکس و کانتینر دست دوم