تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس دست دوم

 

 

جهت خرید و یا فروش کانکس و کانتینر دست دوم میتوانید با ما تماس بگیرید : 0912860603 

گروه صنعتی کانکس کهن جهت رضایت مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است که شرکت ها و یا مشتریان محترمی که کانکس و یا کانتینر ها را خریداری نموده و پروژه به اتمام رسیده است و یا دیگر نیازی به آن ندارند با توجه به درخواستشان این شرکت ، کانکس و کانتینر دست دوم را خریداری می نماید .

در بعضی مواقع نیز برخی افراد و یا شرکت ها برای مدتی کوتاه و به طور موقت به کانکس نیاز دارند . پیشنهاد شرکت کانکس کهن به این عزیزان استفاده از کانکس دست دوم می باشد .

در بعضی از مواقع نیز کمبود بودجه کافی برای برخی از افراد و شرکت ها باعث می شود که به کانکس دست دوم نیاز شود . در هر صورت یکی از خدمات شرکت کانکس کهن در این زمینه می باشد و ما به تامین کانکس دست دوم برای مشتریان محترم و یا خرید کانکس دست دوم از آنها می باشد .

کانکس کهن با توجه به درخواست مشتری در رابطه با خرید کانکس دست دوم ، کارشناسان خود را برای ارزیابی وضعیت سلامت کانکس با توجه به موقیعت مکانی ( که در کدام استان ) میباشد به محل مورد نظر ارسال می کند .  برآورد قیمت کانکس دست دوم بر اساس میزان سلامت نمای ظاهری ، نمای داخلی ، درصد تعمیرات و بازسازی  ، میزان و یا وجود پوسیدگی و یا آسیب دیدگی های احتمالی است . پس از اعلام قیمت مبلغ به صورت نقد پرداخت می شود و بعد از آن نیز عیوب کانکس دست دوم خریداری شده را بطور کامل رفع می نماییم و بدون نقض با قیمت مناسب به خریداران کانکس دست دوم ارائه می کنیم .توجه داشته باشید با این وجود شما می توانید با پرداخت هزینه ی کمتر نسبت به کانکس نو ، محصول بی نقضی را تحویل بگیرید .

در ضمن کانکس های ساخت و تولید این شرکت در الویت خرید قرار دارد .

این نکته قابل ذکر است که در صورت نیاز کانکس به تعمیرات و بازسازی ، کانکس دست دوم تعمیر و بازسازی شده و بعد از برطرف کردن ایرادات و معایب به خریداران کانکس فروخته خواهد شد .

در صورتی که فاصله مسافتی شما با ما زیاد باشد و امکان بازدید حضوری مهیا نباشد ، جهت فروش کانکس کهن یا کانتینر دسته دوم شما می توانید پس از تهیه عکس از نمای داخلی و خارجی کانکس آن را برای ما از طریق ایمیل و یا تلگرام ارسال کنید . 

 

جهت خرید و یا فروش کانکس و کانتینر دست دوم میتوانید با ما تماس بگیرید : 09128606030
 

جهت خرید و فروش کانکس دست دوم لطفا با شماره کارشناس زیر تماس حاصل کنید:

 

09128606030

 

کانکس دست دوم چیست؟
به کانکس هایی که در مکان های دیگری ( به صور مثال پروژه ها) مورد استفاده قرار گرفته اند و حال نیاز به استفاده از آنها دیده نمی شود و جهت خرید و فروش به بازار عرضه می گردند کانکس دست دوم می گویند.
مزیت کانکس دست دوم چیست؟
یکی از مزیت های کانکس دست دوم نسبت به سایر موارد در بازار می توان به قیمت آن اشاره کرد.کارفرماهایی که برای پروژه های بزرگ خرید بالایی از کانکس برای اسکان و استقرار و مباحث عملیاتی دارند می توانند با خرید کانکس دست دوم به صورت عمده هزینه های خود را به شدت پایین آورند.

 

 

 

کانکس دست دوم | خرید کانکس دست دوم | فروش کانکس دست دوم
خرید کانکس دست دوم:
شرکت کانکس کهن کانکس هایی که شرکت ها، پروژه ها و... که نیاز به دارند را خریداری می نماید . مفتخریم که پس از بررسی کارشناسانه توسط گروه فنی شرکت کانکس های دست دومی را خریداری کرده ایم که پس از عرضه دومرتبه آنها در بازار رضایت مشتریان خود را کسب نموده ایم
فروش کانکس دست دوم:
پس از بررسی و تایید کارشناس فنی از لحاظ متریال ، کیفیت و جنس  کانکس و... خرید کانکس دست دوم توسط شرکت انجام پذیرفته و در صورت نیاز در کارخانه کانکس کهن تمامی موارد و مشکلات آن، که در طول زمان برای کانکس صورت میگیرد رفع گردیده و تعمیرات مورد نیاز روی آن انجام شده و کانکسی به مشتری ارائه می شود که از  نظر کیفیت و کارآیی مشکلی برای کارفرما به وجود نیاورد

 

 


انواع کانکس دست دوم:
برخی از کانکس های دست دومی که میتوانید فروش آن را توسط متخصصان فروش کانکس کهن انجام داده و یا تعمیرات آن را  توسط کارشناسان فنی کانکس کهن انجام دهید.

 


کانکس دست دوم اداری
کانکس دست دوم ویلایی لوکس و سوپر لوکس
کانکس دست دوم اداری
کانکس دست دوم ساندویچ پانل
کانکس دست دوم روزنامه فروشی
کانکس دست دوم نمازخانه
کانکس دست دوم مخابراتی
کانکس دست دوم کارگری
کانکس دست دوم سالنی
کانکس دست دوم فروشگاهی
کانکس دست دوم غرفه بازیافت
کانکس دست دم چرخدار
کانکس دست دوم کیوسک
کانکس دست دوم سرویس بهداشتی
کانکس دست دوم امداد و کانکس اوژانس
کانکس دست دوم ساندویج پانل
کانکس دست دوم دو طبقه
کانکس دست دوم حراست


 

-----------------------------------------------------------------

 

 کانکس دست دوم برای موارد زیر بسیار پرکاربرد است:
۱. اتمام پروژه و تعطیلی کارگاه
۲. نیاز موقت چند ماهه
۳.کمبود بودجه کافی برای خرید کانکس نو
قیمت کانکس دست دوم
با توجه با متریال به کار رفته در ساخت کانکس و میزان سلامت ظاهری، وجود و مقدار پوسیدگی و هر نوع آسیب دیدگی احتمالی قیمت گذاری متفاوت است
 گروه صنعتی کانکس کهن بعد از ثبت درخواست شما جهت خرید کانکس دست دوم ، کارشناسان خود را به محل مورد نظر اعزام می‌کند تا برآورد قیمت صورت پذیرد.
لازم به ذکر است کانکس های ساخت و تولید این شرکت در الویت خرید قرار دارد.
بعد از خرید کانکس ، همکاران ما با برطرف کردن کلیه عیوب کانکس آنرا بعنوان کانکس دست دوم به کارفرمایانی که به دلایل ذکر شده در بالا نیاز به کانکس دست دوم داشته باشند با قیمت منصفانه به فروش می‌رساند.
در صورتی که شرایط بازدید از کانکس فراهم نشود شما می توانید عکس و فیلم کانکس را برای ما ارسال نمایید.آیا کانکس دست دوم قابل اعتماد است؟
رسالت اصلی مجموعه کانکس کهن، رضایت مشتریان با ارائه کانکس نو و حتی دست دوم است. بنابراین به طور جدی به کیفیت متریال و طراحی و ساخت کانکس ها نظارت داریم و برای کانکس های دست دوم تمامی عیوب را برطرف کرده و در حد نو به مشتریان تحویل می دهیم
یکی از بهترین مصارف کانکس دست دوم،  کانکس نگهبانی ساختمان است که بعد از اتمام ساخت و ساز قابل استفاده نبوده و چون در اکثر موارد بدون نقص است از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. بنابراین پیشنهاد ما برای شرکت های پیمانکار ساختمانی، راهسازی و شهرسازی،  کانکس های دست دوم تمیز و مناسب می باشد است.
توصیه هایی برای خرید کانکس دست دوم:
برای خرید کانکس دست دوم بخصوص کانکس های ویلایی و مسکونی که باید هزینه زیادی را پرداخت کنید حتما از راهنمایی کارشناسان گروه صنعتی کانکس کهن بهره مند شوید . ما به شما کمک میکنیم تا از سالم بودن کلیه تاسیساتی مانند
جنس پوشش بدنه های داخلی و خارجی
کف و سقف کانکس
کلید و پریزها
درب و پنجره ها
امکانات درون کانکس
اطمینان حاصل فرمایید.
برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.


 

 

 

 

 

 

 

موضوعات مرتبط :

کانکس اداری  |  کانکس اداری سالن  |  کانکس مدیریتی  |  کانکس نگهبانی

کانکس فروشگاهی  |  کانکس ساندویچ پنل  |  کانکس و کانتینر دست دوم